Produkty

Produkty z serii Harley

Lampy wiszące Harley do Twojego mieszkania

Jednym z etapów wykańczania wnętrz w remontowanych pomieszczeniach, jest dobór oświetlenia. Jeśli będziesz potrzebował lamp wiszących, zwróć szczególną uwagę na stylistykę tych produktów. Lampy będą najczęściej stanowiły główne źródło oświetlenia, dlatego w pierwszej kolejności zwrócą na siebie uwagę. Ważny jest także strumień światła, jaki będzie rzucało takie urządzenie.

Seria Harley lamp wiszących to produkty, które możesz zastosować w wielu typach aranżacji. Sprawdzą się zarówno w salonie mieszkania, jak i przestronnych pomieszczeniach biurowych. Ich ciekawa stylistka będzie doskonale prezentowała się także w obiektach o innym przeznaczeniu jak restauracje czy pensjonaty. Wszystkie elementy z tej serii są w kolorze białym z niewielkimi ciemniejszymi wstawkami. Sprawdź produkty z serii Harley i zastanów się, w jakim miejscu ich użyjesz.

Wyjątkowe produkty do wykańczania wnętrz

Produkty oświetleniowe są dostępne na rynku w ogromnych ilościach. Także w asortymencie Castoramy znajdziesz sporo urządzeń, jednak lampy wiszące Harley wyróżniają się ciekawą stylistyką. Wszystkie elementy tej serii wykonane są w formie przypominającej kryształy. Drobne pojedyncze trójkąty tworzą ścianki klosza. Do tego dochodzi prosta stylistyka mocowania lampy i osłony przewodu elektrycznego. Całość jest spójna i jednocześnie wyjątkowo ciekawa.

Różnorodność asortymentu przy zachowaniu jednolitej stylistyki to także jedna z cech serii. Spośród poszczególnych elementów możesz wybrać lampy wykonane w różnych układach. Część z nich to wiszące lampy pojedyncze o różnej długości przewodu elektrycznego. Możesz sięgnąć też po lampy ułożone w zestawach po trzy sztuki. Niezależnie od tego, w jakim układzie lampy wybierzesz, wszystkie będą miały swój charakterystyczny styl.

Nie wszystkie lampy należą do trwałych i odpornych na uderzenia. W serii Harley znajdziesz produkty wykonane ze stopów metali. Wpływa to na ich trwałość i odporność na część uszkodzeń mechanicznych. Ułatwi Ci to także utrzymanie lamp w odpowiedniej czystości. Nie będziesz musiał martwić się wymianą urządzenia po kilku miesiącach użytkowania, ponieważ będzie służyło Ci przez lata.

Do czego przydadzą Ci się lampy wiszące Harley?

Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj lamp będzie pasował do Twojego mieszkania, seria Harley do tworzenia oświetlenia może okazać się strzałem w dziesiątkę. Stylistyka lamp jest bardzo prosta i uniwersalna, dlatego sprawdzą się niemal w każdym wnętrzu. Także jasny kolor kloszy i pozostałych części konstrukcji łatwo skomponujesz z innymi dodatkami. Nie musisz się obawiać przed zastosowaniem ich w nowoczesnych stylizacjach i klasycznych wnętrzach.

Także rodzaj pomieszczenia, w jakim zechcesz je umieścić, nie ma większego znaczenia. Lampy z serii Harley możesz zawiesić nad stołem w jadalni, gdzie będą oświetlały posiłek. Rozwiążą też Twoje problemy z oświetleniem ławy przed telewizorem. Do tego możesz użyć lampy o krótszym przewodzie, która nie będzie zasłaniała telewizora. Uniwersalny wygląd sprawia, że lampy z tej serii mogą rozwiązać wiele Twoich problemów z aranżacją.