Produkty

Produkty z serii Kaze

Pojemniki i kartony Kaze – najważniejsze cechy

Dobrze zagospodarowane wnętrze to nie tylko to, co widać na pierwszy rzut oka, ale i rzeczy przechowywane w ukryciu. Do uporządkowania przestrzeni możesz używać pojemników i kartonów o właściwych, odpowiadających Twoim potrzebom parametrach. Seria Kaze pojemników i kartonów to pudełka wykonane z wytrzymałego polipropylenu, dostępne w pełnej gamie rozmiarów. Mają przezroczyste ścianki, które ułatwiają identyfikację przechowywanych rzeczy bez konieczności otwierania pudełka. Do zestawu dobrać możesz dopasowane pokrywki wraz z klipsami mocującymi. To świetny sposób na ochronę i długotrwałe przechowywanie przedmiotów w domu, biurze czy budynku gospodarczym.

Dlaczego powinieneś wybrać pojemniki i kartony Kaze?

Największą zaletą, dzięki której seria Kaze do przechowywania rzeczy jest warta wyboru, jest różnorodność. Pojemniki w prostym stylu znajdziesz w różnych rozmiarach. Dzięki temu dopasujesz idealnie odpowiednie pudełko zarówno do przechowywania aktualnie nieużywanych ubrań dziecięcych, jak też noszonych sezonowo szalików czy czapek. 

Przezroczyste ścianki pojemników pozwalają bez trudu zobaczyć, co jest wewnątrz nich schowane. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, który normalnie trzeba poświęcić na otwarcie oraz przejrzenie wszystkich kartonów do przechowywania. Z drugiej strony każdy z pojemników możesz użyć dowolną ilość razy, bo nie musisz tworzyć na nim opisu zawartości.

Co ważne, polipropylen, z którego wykonane są pojemniki i kartony Kaze, świetnie chroni zawartość przed zamoczeniem czy zniszczeniem na skutek kontaktu ze szkodliwymi substancjami. Dzięki temu możesz używać pojemników również w niesprzyjających warunkach.

Wprowadź porządek do swojego domu

Użycie akcesoriów do długotrwałego przechowywania rzeczy ma sens głównie w sytuacji, gdy dobierzesz do nich odpowiednią przykrywkę. Ta seria pojemników i kartonów zawiera w sobie nie tylko pojemniki podstawowe, do których możesz włożyć przedmioty, ale też dopasowane przykrycia i klipsy do ich zaciśnięcia. W przypadku, gdy zależy Ci na tym, aby zawartość pudełek była szczególnie dobrze chroniona przed wilgocią oraz kurzem, a także izolowana od zapachów, skompletuj cały zestaw. W ten sposób zyskasz pewność, że do wnętrza pojemnika nie dostaną się ani nieprzyjemne aromaty czy insekty. 

Zaletą różnorodności, która przemawia za tymi pojemnikami i kartonami, jest zdecydowanie możliwość ustawienia ich w dowolnym miejscu. Z uwagi na wymiary będą pasowały zarówno do szafy, jak również garderoby. Niskie pojemniki ustawisz pod łóżkiem bądź na szafie, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce w niewielkim mieszkaniu. Po zastosowaniu polecanego wyżej systemu zamknięcia możesz wstawić pudełka do piwnicy, warsztatu, garażu czy na strych – wszędzie tam, gdzie panują niekorzystne warunki. W końcu niektóre pojemniki w parze z pokrywkami mogą służyć za poręczne pojemniki. Przechowasz w nich przyprawy kuchenne, zabawki w pokoju dziecięcym czy makulaturę.