Produkty

Produkty z serii Kontor

Pojemniki techniczne Kontor – wygodny sposób na przechowywanie

Kluczem do utrzymania porządku jest odpowiednia ilość miejsca do przechowywania. W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór pojemników technicznych, które ułatwią Ci organizację przedmiotów. Modele z serii Kontor są przeznaczone do warsztatu, ale równie dobrze sprawdzą się w gabinecie, kuchni, a nawet łazience. Będą też przydatne w garderobie – znajdą zastosowanie jako miejsce do przechowywania nieużywanych ubrań, które czekają na odpowiednią porę roku.

Przygotowaliśmy dla Ciebie pojemniki techniczne Kontor w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez trudu odnajdziesz model, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Regały z przezroczystymi szufladami mają szary stelaż, co sprawia, że pojemniki dopasujesz zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych.

Jakie zalety mają plastikowe skrzynie do przechowywania?

Seria Kontor to wygodne skrzynie, które ułatwią Ci zachowanie porządku w dowolnym pomieszczeniu. Ich zaletą jest wykonanie z wytrzymałego polipropylenu. Materiał jest odporny na wilgoć, dlatego produkty z tej serii sprawdzą się w łazience. Sztuczne tworzywo charakteryzuje się także niewrażliwością na niskie temperatury, więc bez obaw użyjesz go w warsztacie.

Szuflady zastosowane w skrzyniach są transparentne, dzięki czemu wszystko, co się w nich znajduje, jest w zasięgu oka. To sprawia, że bez trudu odnajdziesz poszukiwaną rzecz i zajmie Ci to o wiele mniej czasu. Seria Kontor pojemników technicznych jest także estetyczna – prosty design modeli dopasujesz bez trudu do wystroju wnętrza. Wśród skrzyń z szufladami znajdziesz regały na kółkach – bez trudu przetransportujesz je do innego pokoju w razie zmiany ich przeznaczenia.

Pojemniki techniczne Kontor – dlaczego warto je mieć?

Masz problem z nieustannie gubiącymi się narzędziami w garażu? Nie masz skrzyni na wkręty, śrubokręty czy klucze nastawne? Seria Kontor do przechowywania pomoże Ci uporządkować te przedmioty, a dzięki przezroczystym szufladom w kilka chwil odnajdziesz narzędzie, którego w danym momencie potrzebujesz. Twojemu dziecku brakuje miejsca na zabawki i gry planszowe? Regały z tej serii pomogą je posegregować, a kiedy pociecha będzie dorastać, schowa w szufladach ulubione książki.

Brakuje Ci miejsca na ułożenie dokumentów i obawiasz się, że je zgubisz? Pojemniki techniczne rozwiążą Twój problem! Dzięki nim pogrupujesz ważne skoroszyty i segregatory, a w pozostałych szufladach przechowasz papier do drukarki. W mniejszych modelach skrzyń znajdzie się miejsce na artykuły piśmiennicze, na przykład zakreślacze, długopisy i ołówki. Oferujemy Ci także pojedyncze szuflady plastikowe. Ułożysz je w szafie, dzięki czemu posegregujesz bieliznę lub czapki i szaliki. Transparentne modele posłużą Ci także do przechowywania butów w garderobie – to bardziej estetyczne rozwiązanie niż papierowe pudełka. Jest też funkcjonalne, jeśli masz dużą kolekcję obuwia, ponieważ każda para będzie widoczna od razu po wejściu do pomieszczenia, co ułatwi znalezienie wybranego modelu.