Produkty

Produkty z serii Lazu

Baterie Lazu – wygoda w nowoczesnej łazience

Szukasz nowoczesnych produktów z kategorii baterii? Chcesz, by każdy element w Twojej łazience podkreślał aranżację, którą zaplanowałeś? W takim razie powinna Cię zainteresować seria Lazu. Baterii do wanny i umywalki będziesz potrzebował w każdym projekcie. To one decydują o funkcjonalności łazienki. Dzięki nim zapewnisz sobie dostęp do bieżącej wody. To z kolei pozwala Ci korzystać z łazienki zgodnie z jej przeznaczeniem.

Mycie rąk lub kąpiel to te czynności, z którymi nie dałbyś sobie rady bez baterii. Wybierz zatem model odpowiedni do posiadanego rodzaju ceramiki. Dzięki wydłużonej baterii do umywalek nablatowych mycie rąk będzie bardzo wygodne również w przypadku, gdy wybierasz to nowoczesne rozwiązanie. Możesz także skorzystać z modelu niższego. Zmniejszysz tym samym rozchlapywanie się wody.

Prezentowana seria to rozwiązanie do każdej łazienki, w której przebywanie ma być przyjemnością.

Baterie Lazu – nowoczesne rozwiązania w Twojej łazience

Baterie Lazu to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie dużą funkcjonalność wybieranych produktów. Każdy z elementów z tej serii wykonany jest z mosiądzu. Dzięki temu masz gwarancję, że przez wiele lat bateria będzie działała niezawodnie. Co więcej, mosiądz jest materiałem odpornym na szkodliwy wpływ wody. Nie rdzewieje. Z tego powodu chromowane wykończenie oraz wnętrze baterii będzie prezentowało się bardzo dobrze. Ty natomiast unikniesz zabrudzonej wody, w której pływają drobiny rdzy.

Produkty te mają również w pełni nowoczesny design. Możesz wykorzystać je do wykończenia łazienki zgodnej z najnowszymi trendami. W ramach tej serii znajdziesz baterię dedykowaną do umywalek klasycznych lub wpuszczanych w blat. Możesz także wybrać model przeznaczony do umywalek nablatowych. Dzięki temu urządzisz łazienkę tak, jak chcesz. Nie będą się ograniczały dostępne modele.

Seria Lazu do dozowania wody umożliwi Ci również zmniejszenie rachunków za zużycie wody. Wbudowany w baterię regulator ogranicza jej zużycie nawet o czterdzieści procent. Co więcej, napowietrzacz zapobiega rozchlapywaniu się wody. Unikniesz tym samym częstego wycierania mokrych obrzeży umywalki lub obszaru naokoło niej. Natomiast czyszczenie samej baterii to kolejna czynność, która nie zabierze Ci wiele czasu. Oszczędź zatem pieniądze i czas z produktami z tej serii.

Masz dość ciągłego ścierania i sprzątania? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Źle dopasowania bateria może być prawdziwym koszmarem. Wystarczy, że po każdym użyciu umywalki wszystko naokoło niej jest zachlapane wodą. To częsty problem, jeśli źle wybrałeś produkt do wykończenia ceramiki. Unikniesz go z bateriami z tej serii. Sięgnij po model o większej wysokości do umywalek nablatowych. Wybierz mniejszą baterię do klasycznej umywalki. I nie zapomnij o odpowiednio wyprofilowanej baterii do wanny. Dzięki nim sprzątanie zajmie Ci znacznie mniej czasu.

Produkty z tej serii to najlepszy sposób na zapewnienie sobie dostępu do bieżącej wody. Charakteryzują się estetycznym wykonaniem i dużą funkcjonalnością. Umożliwią Ci komfortowe przeprowadzenie wszelkich zabiegów higienicznych.