Produkty

Produkty z serii Milan

Oświetlenie modne i praktyczne – lampy sufitowe i ścienne Milan

Rolą lamp sufitowych i ściennych według wielu osób jest po prostu oświetlanie wnętrza. Na szczęście coraz większa rzesza fanów modnych aranżacji wnętrz pamięta również o tym, że źródła światła pełnią istotną funkcję dekoracyjną. Co więcej, właściwie dobrane, mogą optycznie powiększyć albo pomniejszyć pomieszczenie.

Lampy sufitowe i ścienne Milan to przede wszystkim nowoczesna forma zamknięta w kilku wersjach funkcjonalnego oświetlenia. Dostępne są lampy wiszące oraz ścienne. Wszystkie wykonano z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Ich budowa różni się w zależności od ilości źródeł światła. Wszystkie produkty łączy jednak surowa forma z nietypowym, ażurowym abażurem ze stali i podstawą z drewna.

 

Czym zachwyci Cię ta seria lamp?

Seria Milan do oświetlenia pomieszczeń w domu i mieszkaniu to przede wszystkim możliwość wyboru produktów o starannym wykonaniu i atrakcyjnym wyglądzie. Ponadczasowe połączenie dwóch materiałów, drewna oraz stali, gwarantuje dobre dopasowanie do różnych typów aranżacji. Jednak, z uwagi na swoją formę, te lampy ciekawie prezentują się we wnętrzach industrialnych i loftach, gdzie dodatkowo podkreślają stylizację pomieszczeń.

Pomimo nietypowego kształtu oprawy są dostosowane do żarówek o klasycznych gwintach E27. To znacznie ułatwia dobranie odpowiedniego typu światła. Pamiętaj, aby do salonu wybrać światło cieplejsze niż do gabinetu – pomoże się ono zrelaksować i nie będzie potęgować poczucia skupienia.

Materiały, z których wykonano elementy, zostały zabezpieczone przed zniszczeniem dzięki warstwie lakieru. To sprawia, że długo prezentują się atrakcyjnie, nawet mimo regularnej eksploatacji. Kinkiety oraz lampy o różnej ilości źródeł światła sprawiają, że te lampy sufitowe i ścienne możesz dopasować praktycznie do każdego użytkowego pomieszczenia w Twoim domu. Będą funkcjonalne, a także eleganckie.

 

Lampy sufitowe i ścienne Milan do Twojego domu

Przede wszystkim ta seria lamp sufitowych i ściennych jest świetnym wyborem do wszystkich wnętrz mieszkalnych. Z uwagi na rozmaite formy, w tym również liczbę źródeł światła, możesz zdecydować, w jakim miejscu dana lampa będzie prezentowała się najkorzystniej. Cała seria pasuje szczególnie dobrze do wnętrz nowoczesnych, w industrialnym czy minimalistycznym stylu.

Kinkiety to dobre rozwiązanie do takich zakamarków, które wymagają dodatkowego doświetlenia. W ten sposób możesz podkreślić urodę pięknego koloru ścian, ale również w szczególny sposób zaznaczyć obecność obrazu. Wybierz kinkiety, aby rozbić światło w dużym pomieszczeniu i dodatkowo wpłynąć na jego wizualną prezentację.

Z kolei klasyczne lampy wiszące to dobry wybór do wszystkich wnętrz mieszkalnych. Seria Milan lamp sufitowych i ściennych szczególnie dobrze będzie prezentowała się, gdy zostanie dobrana do przestrzeni, którą ma oświetlić. Nad duży stół w jadalni albo stolik kawowy w salonie wybierz trzy źródła światła. Do niewielkiego gabinetu wystarczy jedno, zwłaszcza że na pewno wybierzesz też lampkę biurową.