Produkty

Produkty z serii Nitaki

Poznaj wkłady do szuflad Nitaki

Odpowiednie pogrupowanie przedmiotów w kuchni sprawi, że nawet małe pomieszczenie okaże się wygodne dla domowników. Jeśli zależy Ci na uporządkowaniu rzeczy, zdecyduj się na wkłady do szuflad. W naszym asortymencie znajdziesz serię Nitaki, dzięki której zorganizowanie przedmiotów stanie się znacznie łatwiejsze.

W kolekcji dostępne są produkty wykonane z bambusa lub z plastiku. Wyróżniają się inną kolorystyką, więc bez trudu wkomponujesz je w aranżację kuchni, jeśli lubisz dbać o detale we wnętrzu. Oferowane organizery są dostępne w różnych wielkościach, z podziałkami oraz bez. Dzięki temu w jednej szufladzie możesz zastosować kilka sztuk, żeby podzielić przestrzeń w jeszcze wygodniejszy sposób. W asortymencie znajdziesz również specjalny organizer na noże.

Wkłady do szuflad Nitaki – czym się charakteryzują?

Seria Nitaki wkładów do szuflad obejmuje organizery wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Są one dostępne w szarej wersji kolorystycznej. Produkty wykonane z tworzywa ABS doskonale sprawdzą się w kuchni, ponieważ są odporne na wilgoć oraz zmienne temperatury. Jeśli do organizera odłożysz nie do końca suchą łyżkę, nie wpłynie to negatywnie na jego powierzchnię. Przedmiot wykonany z tworzywa sztucznego wyróżnia się gładką powierzchnią, którą z łatwością wyczyścisz. Możesz wyjąć organizer z szuflady i umyć płynem do naczyń, a jeśli zabrudzenia są niewielkie, przetrzeć wilgotną ściereczką bez wyciągania z mebla.

W asortymencie znajdziesz również wkłady wykonane z płyty MDF oraz drewna bambusowego. Zaletą elementów kolekcji jest naturalny kolor, który świetnie zaprezentuje się we wnętrzach, gdzie wykorzystano drewno w aranżacji.

Oferowane wkłady występują w wersji z podziałkami oraz bez. Modele ich pozbawione dobrze sprawdzą się do przechowywania większych przyborów kuchennych, na przykład łopatki do patelni, noża do pizzy czy wyciskacza do czosnku. Mniejsze natomiast ułatwią Ci posegregowanie łyżeczek, widelców i noży.

Seria Nitaki – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Seria Nitaki do przechowywania to doskonały sposób, żeby niejako powiększyć wnętrze szuflady. Podzielenie jej na mniejsze części sprawi, że przechowywanie akcesoriów stanie się znacznie prostsze. Wkłady do szuflad Nitaki pozwolą Ci zapanować nad rozgardiaszem, a niewielkie przedmioty, na przykład łyżeczki nie będą się nigdy więcej gubiły. Wykorzystanie organizerów na sztućce zapewni Ci więcej wygody niż przechowywanie noży i łyżek w jednym pojemniku. Znacznie szybciej znajdziesz potrzebny przedmiot.

Elementem kolekcji jest również organizer na noże. Ma on otwory, w których umieszcza się akcesoria do dołu ostrzem. Dzięki temu ich wyciąganie jest znacznie bezpieczniejsze. Bambusowy organizer możesz włożyć do szuflady, ale jest na tyle estetyczny, że świetnie sprawdzi się również umieszczony na blacie.

Seria Nitaki pasuje do szafek marki GoodHome. Możesz dowolnie łączyć elementy kolekcji, żeby uzyskać taki układ wnętrza szuflady, jaki Ci najbardziej odpowiada.