Produkty

Produkty z serii Paralia

Lampy ścienne i sufitowe Paralia – niebanalna i funkcjonalna ozdoba wnętrza

Lampy ścienne i sufitowe Paralia to seria elementów oświetleniowych utrzymanych w nowoczesnym, srebrnym kolorze. Produkty znajdują swoje zastosowanie we wnętrzach salonu, sypialni czy pokojów młodzieżowych. Dostępne w tej kategorii spoty są niezwykle efektowne. Na metalowej podstawie okrągły klosz łączy gładkie szkło z delikatnym, ale niebanalnym zdobieniem. Dzięki temu, światło na jego powierzchni załamuje się, co daje oryginalny efekt.

Lampy ścienne i sufitowe Paralia wypełnią Twój dom blaskiem!

Seria Paralia lamp ściennych i sufitowych pozwoli Ci uzyskać zróżnicowany efekt oświetleniowy wnętrz o różnej wielkości. Wszystkie kolory na ścianach czy podłogach zostaną ozdobione i podkreślone. Srebro efektownie wtapia się w tło aranżacji wnętrza i odbija otaczające meble czy przedmioty. Montaż produktów jest bardzo prosty i jesteś w stanie wykonać go samodzielnie. W procesie produkcji elementów wykorzystano grube szkło i wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne metal, co gwarantuje żywotność produktów z serii Paralia.

Zaaranżuj swoje wnętrza w sposób praktyczny

Nawet najbardziej stylowe wnętrza powinny być zaopatrzone w solidne oświetlenie. Seria Paralia do oświetlania obejmuje serię produktów: kinkietów i plafonów, które możesz dobrać ze względu na preferowany przez Ciebie stopień natężenia światła. Mocniejszym światłem będziesz cieszyć się, gdy zaopatrzysz się w produkt zasilany przez kilka żarówek. Każdy element serii jest ze sobą kompatybilny, więc z łatwością możesz stworzyć spójną aranżację wnętrza.