Produkty

Produkty z serii Pasilla

  1. Poprzednia
  2. 1
  3. 3

Zaplanuj swoją kuchnię z serią Pasilla

Kuchnia o nietypowym kształcie potrzebuje mebli modułowych – to właśnie je tworzą fronty Pasilla. Są to elementy serii, w której skład wchodzą również dostępne osobno korpusy, stanowiące podstawę każdej szafki. Oferowane w kolekcji Pasilla fronty nadają się jako drzwiczki zarówno do szafek zamykanych klasycznie, jak i tych w formie witryn albo z szufladami. Ta różnorodność pozwala Ci dopasować zabudowę do swoich potrzeb.

 

Przygotowane w ramach serii Pasilla fronty dostępne są w przemyślanej, spójnej linii kolorystycznej. W zestawach nie znajdziesz żadnych dodatkowych elementów takich jak mocowania czy zawiasy. Jedyne dostępne w kompletach uchwyty to te zintegrowane. Fronty Pasilla kupisz oddzielnie, a same dodatki znajdziesz w osobnych zestawach.

Gdzie pasują fronty Pasilla?

Z oczywistych względów fronty Pasilla do kuchni modułowej są dostosowane do potrzeb osób mających nietypowe kuchnie – zarówno pod względem rozmiaru, jak i rozplanowania. Umożliwiają one przygotowanie własnej zabudowy według indywidualnych preferencji. Fronty Pasilla do kuchni modułowej łączą się z korpusami z tej samej serii. Z tego powodu nie musisz szukać korpusów odpowiadających dokładnie rozmiarom danego frontu – są one przygotowane fabrycznie.


W kolekcji znajdziesz fronty Pasilla do szafek i szuflad. Takie rozróżnienie jest bardzo istotne, szczególnie że nie wszystkie meble kuchenne to te wyposażone tylko w szafki. Jeżeli wybierzesz korpus z szufladami, wystarczy, że dobierzesz do niego odpowiednie fronty Pasilla do szafek i szuflad. W każdym zestawie znajdziesz właściwą ilość frontów do danego korpusu.

Poznaj zalety frontów Pasilla

To funkcjonalność sprawia, że wiele osób decyduje się na fronty Pasilla. Estetyka tego rozwiązania także rzuca się w oczy. Fronty z tej kolekcji, dzięki wykonaniu z odpowiednich materiałów, nie zmieniają swojego wyglądu nawet przy ciężkich warunkach (temperatura i wilgoć), które są typowe dla każdej regularnie użytkowanej kuchni. Dzięki tworzywu PET mają gładkie wykończenie, które nie odchodzi od płyty głównej pod wpływem wody. To ono sprawia, że czyszczenie tych frontów jest jeszcze łatwiejsze. Jeśli chodzi o fronty Pasilla, estetyka zamyka się w kilku podstawowych kolorach zestawionych ze sobą, między innymi bieli czy czerni. Połączenie tych dwóch barw sprawia, że to nowoczesne rozwiązanie do każdej kuchni – szczególnie tej nowoczesnej.

 

Jaka jest jedna z najważniejszych zalet wyróżniających fronty Pasilla? Wysoka jakość wykonania! Fronty zostały wykonane z trwałej płyty MDF, dzięki czemu są stosunkowo odporne na warunki panujące zazwyczaj w kuchniach. Co więcej, pokryto je specjalną powłoką z tworzywa PET. To ona sprawia, że cechująca fronty Pasilla wysoka jakość przekłada się również na odporność na czynniki takie jak woda czy wilgoć. Dzięki wykorzystaniu materiałów o doskonałych parametrach technicznych fronty dobrze znoszą wysoką wilgotność powietrza, a regularne mycie z użyciem łagodnych detergentów nie szkodzi im w żaden sposób. Pozwala za to utrzymać tak ważne w kuchni czystość i higienę.