Produkty

Produkty z serii Roccheta

Lampy Roccheta – funkcjonalne i stylowe oświetlenie

Wystrój wnętrza to nie tylko odpowiednio dobrane materiały wykończeniowe i meble. W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju oprawy oświetleniowe, których wybór stanowi ważny etap urządzania pomieszczeń. Lampy nie tylko pełnią funkcję dekoracyjną. Dobrane w odpowiedni i praktyczny sposób zapewnią Ci optymalne warunki do odpoczynku lub pracy – w zależności od przeznaczenia wnętrza czy też pory dnia. Prezentowane lampy Roccheta spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem.

 

Seria zawiera modele o różnej konstrukcji – do dyspozycji masz lampy wiszące oraz stojące. W zależności od potrzeb i wielkości pomieszczenia, wykorzystaj warianty jednopunktowe lub wielopunktowe. Dzięki temu pomieszczenie nie tylko zyska ciekawą dekorację, ale będzie prawidłowo doświetlone na całej powierzchni. Nasz rozbudowany asortyment to duże udogodnienie. Dzięki temu zaaranżujesz całe swoje mieszkanie w spójny i estetyczny sposób. Lampy znajdą zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użytkowych. Jest to inwestycja na długie lata – stylowe lampy Tulou pozostaną modne mimo zmieniających się trendów.

Czym wyróżniają się lampy Roccheta?

Seria Roccheta lamp oświetleniowych to przede wszystkim połączenie wysokiego standardu wykonania oraz nowoczesnego designu. Wspólną cechą tej serii jest chromowany kolor oraz ciekawy kształt wszystkich modeli Srebrne klosze w klasycznym, okrągłym kształcie sprawdzą się w wielu projektach aranżacyjnych. Na uwagę zasługuje również zróżnicowana forma lamp. Wiszące umieszczone na są na długich przewodach o różnej długości, przez co prezentują się nieszablonowo.

 

Wyróżnikiem produktów jest także ich wytrzymałość. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest metal, dzięki czemu konstrukcja wszystkich modeli jest wytrzymała i prezentuje się w bardzo estetyczny sposób. Do lamp możesz dobrać źródło światła w optymalnej dla Ciebie barwie. Produkty różnią się ilością punktów świetlnych i wymiarami. Dzięki temu masz możliwość precyzyjnego dopasowania lampy do warunków pomieszczenia.

Zastosowanie lamp Roccheta

Wybór odpowiednich lamp to decyzja i inwestycja na długi czas. Seria Roccheta do oświetlenia pomieszczeń z pewnością posłuży Ci przez wiele lat, zachowując przy tym nienaganny i świeży wygląd. Jej atutem jest szerokie zastosowanie. W ofercie znajdziesz lampy stojące, na biurko lub komodę i do salonu, jako uzupełnienie głównego źródła światła.

 

Nie zabraknie także tradycyjnych lamp wiszących. Wariant, w którym klosze umieszczone są na różnej długości przewodach, tworzy jednocześnie interesującą dekorację sufitu. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniu o większej kubaturze. Ten produkt jest praktyczny, jeżeli szukasz okazałego oświetlenia, niewymagającego montażu dodatkowych kinkietów. Z kolei lampa z szeregowo umiejscowionymi kloszami jest idealna do jadalni, salonu lub biura. Mając do dyspozycji produkty o różnych właściwościach, możesz zastosować je w całym mieszkaniu. Dzięki temu aranżacja oświetleniowa będzie spójna i zgodna z wystrojem.