Produkty

Produkty z serii Rope

Rustykalne lampy wiszące Rope

W większości wnętrz mieszkalnych i użytkowych niezbędne jest zastosowanie lamp wiszących. Wbrew pozorom nie muszą one służyć wyłącznie za główne źródło światła w pokoju – równie dobrze mogą oświetlać wyłącznie wybraną jego strefę, zależnie od konstrukcji. Seria Rope do oświetlenia wnętrz to produkty, które zawierają zazwyczaj więcej niż jedno źródło światła. Możesz użyć je do rozświetlenia zabudowanej oranżerii, przeszklonego, zimowego tarasu, ale również pokoju dziennego czy sypialni. W niektórych przypadkach świetnie będą prezentowały się w gabinetach czy biurach, a nawet restauracjach.

Nietypowe wnętrze dzięki nietypowym lampom

Wszystkie lampy wiszące Rope utrzymane są w rustykalnym stylu. Nie oznacza to jednak, że będą pasowały tylko do określonego wnętrza – sprawdzą się również w takich o charakterze marynistycznym albo skandynawskim. Wykonane są z grubego, wytrzymałego i odpornego na obciążenie sznura konopnego połączonego z metalowymi oprawami i elementami dekoracyjnymi. To sprawia, że te lampy wiszące są trwałe i oryginalnie się prezentują. Jednocześnie są też całkowicie bezpieczne.

Gdzie pasują lampy wiszące Rope?

Niektóre rodzaj lamp wiszących z tej serii sprawdzą się jako górne, główne źródło światła do niewielkiego pomieszczenia, na przykład gabinetu. Z drugiej strony cała seria będzie dobrze prezentowała się w nadmorskim domu czy wiejskiej posiadłości. Seria Rope lamp wiszących zawiera też podwójne lampy, dzięki którym oświetlisz niewielki kącik czytelniczy. W ten sposób możesz zagospodarować duże, przestronne pomieszczenie, tworząc w nim oddzielne strefy.