Produkty

Produkty z serii Sopot

Baterie Sopot, czyli jak gustownie wykończyć armaturę łazienkową

Wybór produktów z kategorii baterii nie musi spędzać Ci snu z powiek. Nawet jeśli masz dużą łazienkę i kilka elementów ceramiki łazienkowej. Nadal możesz zadbać o ich estetyczne i spójne wykończenie. Wanna, prysznic, umywalka i bidet – każdy z nich różni się sposobem użytkowania. Każdy też wymaga nieco innej baterii. Dlatego sięgnij już teraz po produkty z tej serii. Unikniesz konieczności szukania podobnych do siebie produktów. Zamiast tego wszystkie będą utrzymane w tym samym stylu.

Baterie Sopot to nie tylko sposób na efektowne wykończenie ceramiki łazienkowej. To przede wszystkim gwarancja dostępu do bieżącej wody w Twojej łazience. Wody o temperaturze, której potrzebujesz, w czym pomoże Ci wbudowany w każdą baterię mieszacz. Codzienne zabiegi pielęgnacyjne będą znacznie bardziej komfortowe z produktami z tej serii.

Baterie Sopot – gwarancja niezawodności i duża estetyka wykonania

Szukasz produktu funkcjonalnego i estetycznego zarazem? Zobacz produkty, które obejmuje seria Sopot. Baterii w ramach tej serii nie musisz szorować. Wystarczy wyszczotkować je, by znowu wyglądały idealnie. Chromowane wykończenie zapewnia tym samym nie tylko estetykę wykończenia. Gwarantuje także szybie i bardzo proste czyszczenie. To prawdziwe marzenie dla wiecznie zabieganych osób, które z łazienki chcą korzystać, a nie wiecznie ją sprzątać.

Baterie z tej serii cechują się również bardzo dużą wygodą użytkowania. Znajdziesz wśród nich modele dedykowane do każdego typu ceramiki łazienkowej. Każdy produkt ma wszystkie funkcje niezbędne do zapewnienia wygody podczas korzystania z niej. Dla przykładu bateria do bidetu jest wyposażona w ruchomą wylewkę. Wszystkie wylewki z kolei są również zaopatrzone w napowietrzacz wody. Unikniesz tym samym rozchlapywania się jej strumienia. Pomoże Ci to utrzymać czystą łazienkę po każdym zabiegu higienicznym.

Dziesięć lat gwarancji? To możliwe. W bateriach z tej serii wszystkie elementy wykonano z mosiądzu. To model, który doskonale radzi sobie z nieustannym kontaktem z wodą. Nie rdzewieje, a tym samym nie wpływa na jakość wody. Rdza nie uszkodzi również baterii, zmniejszając jej szczelność.

Oszczędność przy równoczesnej wygodzie korzystania – wersja dla praktycznych estetów

Szukasz modelu dla oszczędnych? Seria Sopot do dozowania wody z pewnością Cię zadowoli. Produkty te wyposażone są w regulator wody, który będzie miał bezpośredni wpływ na Twoje rachunki. Ogranicz w prosty i szybki sposób zużycie wody w swoim domu. Bez wyrzeczeń i bez zmiany przyzwyczajeń.

Produkty z tej serii to najlepszy sposób na zapewnienie dostępu do bieżącej wody pod prysznicem, w wannie, przy umywalce oraz w bidecie. Prosty strumień bez ryzyka rozchlapywania się wody docenisz po każdym użyciu umywalki.

Bateria ułatwi Ci umycie rąk, wzięcie prysznica i napełnienie wanny wodą. Pomoże Ci we wszystkich zabiegach higienicznych. Nie zwlekaj zatem i już teraz zaopatrz się w produkty z tej serii. Dodadzą elegancji Twojej łazience. Ich nowoczesne wzornictwo sprawdzi się w każdym wystroju.