Produkty

Produkty z serii Start New

Zapomnij o problemach z wodą – postaw na dobre baterie

Bieżąca woda w domu to rzecz niezwykle ważna. Jeśli chcesz o nią zadbać to sięgnij do produktów z kategorii baterii. Znajduje się tam między innymi seria Start New.

Baterii z serii możesz używać w całym domu. Znajdziesz baterie baterie kuchenne Start New, a także te umywalkowe, prysznicowe i wannowe. Dzięki temu dopasujesz je do swoich potrzeb w kuchni i w łazience.

Baterii użyjesz do regulacji strumienia wody i jego temperatury. Precyzyjnie, bez przeciekania, problemów z dopasowaniem i marnowania wody. Baterie prysznicowe Start New, jak i inne baterie dostępne w ramach sesji, pozwolą Ci całkowicie panować nad wodą w Twoim domu.

Baterie Start New – połącz higienę i komfort

Baterie Start New to seria baterii bardzo trwałych I estetycznych. Pokryte zostały warstwą chromu i wykonane z materiałów odpornych na korozję. Baterie wannowe Start New zostały dodatkowo wyposażone w bardzo wygodny przełącznik pomiędzy wanną a prysznicem.

Wyposażone w ogranicznik temperatury i w perlator, który napowietrza strumień, pozwolą Ci na bardzo komfortowe użytkowanie oraz oszczędzanie wody. Z uchwytów do regulacji wody będziesz mógł korzystać bez trudu – są bardzo lekkie i płynne w obsłudze.

Korzystaj z wody bez problemu – pomogą Ci odpowiednie baterie

Nie ma nic gorszego niż strumień wody z Twojego kranu, nad którym nie możesz zapanować. Na pomoc przyjdzie Ci seria Start New. Regulacja przepływu wody i jej temperatury będzie dzięki niej naprawdę prosta.

Baterie umywalkowe Start New, jak i inne baterie dostępne w ofercie, są w stanie posłużyć Ci przez długi czas. Nie stracą przy tym nic ze swojego eleganckiego wyglądu, a ich użytkowanie będzie bezproblemowe. Nie będziesz miał kłopotów z wodą ani w kuchni, ani w łazience.