Produkty

Produkty z serii Terrazzo

Doniczki i osłonki Terrazzo – do wnętrza z charakterem

Domowa uprawa roślin nie musi być ani trudna, ani tym bardziej nudna. Jeśli natomiast zależy Ci na tym, aby rośliny stały się żywą dekoracją wnętrza, skorzystaj z produktów z kategorii doniczek i osłonek. Znajdziesz w niej akcesoria o przeróżnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Wszystkie one przeznaczone są do wygodnej oraz efektownej uprawy roślin. To samo przeznaczenie ma seria Terrazzo.

Doniczek i osłonek możesz użyć w każdym wnętrzu. Idealnie komponują się z wystrojem nowoczesnym. Równie dobrze będą wyglądały w pomieszczeniu urządzonym w stylu bardziej tradycyjnym. Przede wszystkim jednak produkty z tej serii wyróżniają się designem i kolorystyką. Ich wzór, klasyczny kształt i duża funkcjonalność zadowolą każdego początkującego i doświadczonego ogrodnika.

Produkty te pozwalają na uprawę roślin wewnątrz budynku. Możesz przesadzić w nie rośliny ozdobne. Pozwoli Ci to na stworzenie ciekawej dekoracji wnętrza, a także zapewni wytrzymały pojemnik na wilgotną glebę.

Seria Terrazzo to wyjątkowe wzornictwo i duża funkcjonalność

Seria Terrazzo do uprawy roślin to produkty, które wyróżniają się przede wszystkim wzornictwem. Efekt lastriko przyciąga spojrzenia. Powierzchnia upstrzona drobnymi odłamkami skalnymi prezentuje się wyjątkowo dekoracyjnie. Równocześnie doniczki te mają gładką powierzchnię. Dzięki temu nie osadza się na nich nadmiernie kurz, a w dotyku pozostają bardzo przyjemne. Łatwiej także wykonać z nimi aranżację, co zapewnia okrągły kształt.

Seria ta obejmuje duży wybór produktów. W jej ramach znajdziesz nie tylko wiele dostępnych rozmiarów doniczek. Możesz także skorzystać z kilku kontrastowych wariantów kolorystycznych. Wolisz doniczki ciemne? A może chcesz, aby były białe? Produkty z tej serii są w stanie sprostać każdym potrzebom wizualnym lub przestrzennym. Dzięki temu dopasowanie tych produktów do wnętrza nie będzie problemem. A Ty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Schludnie, z gustem i bez bałaganu

Doniczki i osłonki Terrazzo są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Domowa uprawa roślin może stać się wyjątkową dekoracją. Nie wystarczą kwiaty ozdobne. Równie ważne są doniczki. Dlatego, jeśli zależy Ci na każdym detalu w Twojej aranżacji, wybierz produkty z tej serii. Ich wyjątkowy design stanie się ozdobą wnętrza.

Chcesz, aby w doniczce znalazła się wilgotna gleba? Koniecznie zatem sięgnij po model wykonany z trwałego materiału. Z pewnością warunek ten spełniają produkty z tej serii. Co więcej, doniczki są pozbawione otworów drenażowych. Oznacza to, że nie musisz zaopatrywać się w dodatkowe podstawki. Unikniesz również bałaganu w wyniku rozlanej wody czy też wysypującej się od spodu ziemi. Brak otworów drenażowych pozwoli Ci na zasadzenie lub przesadzenie rośliny bezpośrednio do doniczki.

Niewielkie rozmiary tych produktów to kolejny atut. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do kwietnika. Zmieszczą się także na parapecie. To idealne rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń, w których nie możesz pozwolić sobie na stojące donice czy też kwietniki.