Produkty

Produkty z serii Xago

Pojemniki Form Xago do codziennego użytku

Pojemniki Form Xago są doskonałym rozwiązaniem w obszarze przechowywania produktów w Twoim domu. Jeżeli chcesz wprowadzić porządek w swoich rzeczach, ten rodzaj pojemników będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Sklep internetowy Castorama to szeroka gama produktów z kategorii pojemników do przechowywania produktów. Seria Xago Form pojemników zapewnia nie tylko praktyczność przechowywania Twoich rzeczy, ale również stanowi rodzaj dekoracji.

Pojemniki Form Xago jako funkcjonalne produkty do organizacji przestrzeni mieszkalnej

Pojemniki Form Xago są przeznaczone do uporządkowanego składowania przedmiotów codziennego użytku. Dzięki nim zapanujesz nad chaosem, który bardzo często wkrada się do Twoich rzeczy. Seria Xago Form pojemników to sprawdzony sposób na zapanowanie nad bałaganem w każdej części Twojego domu.

Organizacja przechowywania przedmiotów

Seria Xago Form pojemników do przechowywania przedmiotów w Twoim domu charakteryzuje się zróżnicowanymi rozmiarami, kształtami, właściwościami oraz kolorystyką. Produkty spełnią swoją funkcję jako elementy do przechowywania Twoich narzędzi, tekstyliów oraz dziecięcych zabawek. Pojemniki w funkcjonalnym czarnym kolorze będą niezastąpione podczas porządków w przydomowym składziku, warsztacie oraz garażu.

Pojemniki Form Xago posłużą Ci jako przestrzeń do przechowywania narzędzi oraz pozostałych akcesoriów, które zwykle nie mieszczą się na półkach lub w szafach. Niepotrzebne ubrania również pomieścisz w pudełkach, by następnie przechowywać je w garderobie, na pawlaczu lub w pokoju. Atutem produktu jest jego staranne wykonanie, stabilność oraz wytrzymałość na uszkodzenia.

Produkty są dostępne w zróżnicowanej kolorystyce. Elegancki czarny kolor wizualnie wpływa na ład i porządek w Twoim otoczeniu. Możesz również wybrać pudełko w odcieniu szarym lub przeźroczyste. Można je dobrać zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Ponadto pojemniki często stanowią element dekoracyjny w pokoju lub sypialni.

Pojemniki Form Xago uporządkują tematycznie Twoje rzeczy. Co więcej, możesz na nie bardzo łatwo nakleić nalepki z informacjami odnośnie do zawartości każdego pudełka. W pojemnikach umieścisz różnorodne drobiazgi, które dotąd nie znalazły sobie miejsc w Twojej przestrzeni, a których poszukiwania często stanowią problem.  Przezroczyste ścianki to dodatkowy atut, który pomoże Ci w rozpoznawaniu zawartości.

Akcesoria do Twoich pojemników 

W naszym sklepie zakupisz również pokrywy, które stanowią niezbędne akcesoria do serii pojemników Xago Form. Dzięki takiej pokrywie bez trudu przemieścisz swój pojemnik. Dodatkowo zyska on szczelność, a Ty gwarancję, że żadna z przechowywanych  w nim rzeczy nie zaginie. Wykonanie z polipropylenu zapewnia produktowi wytrzymałość na zmienne temperatury oraz niekorzystne działanie wilgoci. Zatrzaski ułatwiają zamykanie pojemnika. Pokrywa jest dostępna w dwóch rozmiarach i pasuje do wszystkich typów pojemników Xago.