Produkty

Produkty z serii Yarra

Oświetlenie Yarra – idealne rozwiązanie do domu i biura

Szukasz lampy, która rozświetli mrok w Twoich pomieszczeniach? Wiele ciekawych propozycji znajdziesz w naszym dziale wnętrzarskim z oświetleniem. Jeśli preferujesz prosty, nowoczesny design, polecamy Twojej uwadze oświetlenie Yarra. Lampy doskonale sprawdzą się w salonie, jadalni, kuchni, sypialni czy gabinecie. Produkty dostępne są w różnych kolorach. Wykonano je z metalu, dzięki czemu są trwałe. Oprawy z prezentowanej kolekcji mają miejsce na jedno źródło światła. Wyposażono je w gniazdo o średnicy dwudziestu siedmiu milimetrów, toteż wkręcisz do nich standardowe żarówki z dużym gwintem. Do rodziny lamp Yarra należą oprawy wiszące oraz lampy biurkowe.

Kołowrotek – proste i funkcjonalne rozwiązanie

Czym wyróżnia się Seria Yarra? Oświetlenie wiszące z tej kolekcji sprawdzi się nawet w pomieszczeniach o niskim suficie. Długością lamp możesz swobodnie manipulować. Oprawy wyposażono w kołowrotki pozwalające skrócić linkę, na której wisi abażur. Dzięki temu dostosujesz długość lampy do wysokości pomieszczenia. Możesz też stworzyć kompozycję z umieszczonych na różnej wysokości opraw. Kołowrotek to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które sprawia, że lampy świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego wysokości.

Producentowi zależy, aby użytkownik lamp Yarra miał możliwość dostosowania ich do swoich potrzeb. Przejawem tej idei jest zarówno kołowrotek opraw wiszących, jak i przegubowe ramię oraz ruchoma głowica lamp biurkowych. Dzięki tym rozwiązaniom ustawisz oprawę tak, aby oświetlenie zwiększało Twój komfort podczas pracy, nauki, rysowania, czytania czy korzystania z komputera.

Oprawy dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych - od neutralnych bieli i czerni, przez zieleń aż po czerwień. Dzięki temu z łatwością dobierzesz oprawę do stylu i barw zastosowanych w Twoich wnętrzach.

Centralne i miejscowe oświetlenie – Yarra

Jeśli potrzebujesz prostych, funkcjonalnych lamp, sięgnij po oświetlenie Yarra do domu i biura. Lampy z tej serii charakteryzuje surowy, nowoczesny design. Pozbawione ozdób oprawy o prostym kształcie nie przykuwają wzroku i nie rozpraszają. Dzięki temu sprawdzają się we wnętrzach biurowych, które powinny sprzyjać skupieniu. Jednocześnie lampy stanowią subtelny dodatek do aranżacji wnętrza – doskonale dopełniają pomieszczenia urządzone w stylu nowoczesnym, industrialnym czy shaker.

Rodzina Yarra składa się z lamp wiszących, które doskonale sprawdzają się w charakterze światła centralnego pomieszczeń, oraz lamp biurkowych, które są idealnym oświetleniem miejscowym. Wybierając lampy z tej serii do biura, nie tylko spełnisz wymogi BHP w zakresie oświetlenia pomieszczeń, ale także zadbasz, żeby wszystkie elementy instalacji miały identyczny design.

Prezentowane produkty pozwolą Ci także na tworzenie niepowtarzalnych, kreatywnych kompozycji – szczególnie w dużych pomieszczeniach wymagających montażu kilku lamp. Możesz wybrać oprawy w różnych kolorach, a dodatkowo dzięki kołowrotkom ustawić je na różnej wysokości. W ten sposób stworzysz unikatową aranżację oświetlenia.