Produkty

Kosze Cargo – funkcjonalne wyposażenie każdej kuchni

Kosze Cargo – funkcjonalne wyposażenie każdej kuchni

Produkty marki Cooke&Lewis, dostępne w ofercie naszego sklepu, to przede wszystkim kolekcje oryginalnych mebli. Warto jednak zwrócić również uwagę na możliwość ich wyposażenia w kosze Cargo. To nowoczesne i ergonomiczne uzupełnienie mebli kuchennych, dzięki któremu korzystanie z wyposażenia staje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

kosz na sztućceDlaczego warto postawić na kosze Cargo?

Kosze firmy Cooke&Lewis stanowią niezastąpiony element wyposażenia kuchni. Pozwalają nam lepiej zorganizować jedno z najczęściej użytkowanych domowych pomieszczeń. Dają możliwość łatwego uporządkowania wszelkich akcesoriów, przechowywanych oraz używanych na co dzień w kuchni. Rozmieszczenie ich w koszach Cargo sprawia, że niezbędne do pracy przedmioty mamy zawsze pod ręką, możemy po nie łatwo sięgnąć, a dzięki temu wygodniejsze staje się wykonywanie wielu codziennych czynności. Zachowanie odpowiedniego porządku i komfortowy dostęp do akcesoriów kuchennych usprawnia pracę, szczególnie podczas przygotowywania wielu posiłków jednocześnie. Kosze pozwalają wykorzystać dostępną przestrzeń, wpasowując się doskonale w nowoczesny styl wnętrza.

Jak można wykorzystać kosze Cargo?

W kolekcji do wyboru mamy wiele rodzajów koszy. Jednym z nich jest kosz obrotowy wyposażony w 2 półki – jego obrotowa funkcja pozwala na swobodne sięgnięcie nawet po najcięższe przedmioty – żeliwne garnki, patelnie czy brytfanny. Garnki, a także talerze czy miski zmieścimy w wyjątkowo wygodnym koszu narożnym. Kosz wysoki sprawdzi się zaś doskonale do przechowywania zarówno sprzętów AGD (na przykład nieco rzadziej używanego tostera), jak i mniejszych pojemników z przyprawami czy słoików z przetworami. Kosz niski świetnie nada się do umieszczenia w nim dekoracyjnej zastawy, solniczek, pieprzniczek czy też kieliszków do wina. Kosz na drzwi to z kolei rozwiązanie, które pozwoli maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń na drzwiach. Tuż pod blatem umieścimy natomiast koszyk podwieszany, idealny do estetycznego przechowywania ściereczek czy ręczników papierowych.

Niezbędne wkłady

Ponadto możemy zdecydować się na wykorzystanie wkładów do szuflad Modernbox – przydatnych w kuchniach w mieszkaniach, biurach czy nawet punkachwkład do szuflady gastronomicznych. W zależności od tego, jak bogata jest nasza kolekcja sztućców, możemy postawić na wybór wkładu z mniejszą bądź też znacznie większą liczbą komór. Pozwoli nam to odpowiednio rozplanować położenie poszczególnych sztućców, do których będziemy mieć łatwy dostęp.

Solidne wykonanie

Zarówno kosze, jak i wkłady do szuflad Cargo, służące do przechowywania sztućców firmy Cooke&Lewis, wykonane są ze stali nierdzewnej. Wszystkie oferowane produkty wyróżnia wysoka trwałość, przy jednoczesnym zachowaniu ich maksymalnej funkcjonalności. Oprócz odporności na zniszczenia, możemy mówić także o estetycznym wykonaniu koszy i wkładów Cargo. Dzięki temu zyskujemy gwarancję, że nabywamy wyroby, które będą atrakcyjnym wizualnie oraz długotrwałym wyposażeniem naszej kuchni.

Doradca Dział Urządzanie

Dział Urządzanie

Powiązane artykuły

Jak wykorzystać szafkę pod zlewem?

Jak wykorzystać szafkę pod zlewem?
Szafka pod zlewem kuchennym jest miejscem, które można wykorzystać sprytniej niż tylko do przechowywania detergentów czy kosza na śmieci. Oto pomysły ...
Czytaj więcej

Kompletne wyposażenie kuchni – jakie akcesoria wybrać?

Kompletne wyposażenie kuchni – jakie akcesoria wybrać?
Kuchnia może być: ciekawie urządzona, wyposażona w modny zestaw mebli, przestronna, otwarta na salon czy też nowoczesna. Powinna być jednak przede wsz...
Czytaj więcej

8 sposobów na dekoracje do kuchni - poradnik wnętrzarski

8 sposobów na dekoracje do kuchni - poradnik wnętrzarski
Dekoracje do kuchni to elementy, które pozwalają na spersonalizowanie pomieszczenia i nadanie mu unikalnego charakteru. Mogą stanowić nie tylko ozdobę...
Czytaj więcej

Komentarze

Ocena i komentarz dla:

Kosze Cargo – funkcjonalne wyposażenie każdej kuchni