Kosze Cargo – funkcjonalne wyposażenie każdej kuchni

Produkty marki Cooke&Lewis, dostępne w ofercie naszego sklepu, to przede wszystkim kolekcje oryginalnych mebli. Warto jednak zwrócić również uwagę na możliwość ich wyposażenia w kosze Cargo. To nowoczesne i ergonomiczne uzupełnienie mebli kuchennych, dzięki któremu korzystanie z wyposażenia staje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Dlaczego warto postawić na kosze Cargo?

Kosze firmy Cooke&Lewis stanowią niezastąpiony element wyposażenia kuchni. Pozwalają nam lepiej zorganizować jedno z najczęściej użytkowanych domowych pomieszczeń. Dają możliwość łatwego uporządkowania wszelkich akcesoriów, przechowywanych oraz używanych na co dzień w kuchni. Rozmieszczenie ich w koszach Cargo sprawia, że niezbędne do pracy przedmioty mamy zawsze pod ręką, możemy po nie łatwo sięgnąć, a dzięki temu wygodniejsze staje się wykonywanie wielu codziennych czynności. Zachowanie odpowiedniego porządku i komfortowy dostęp do akcesoriów kuchennych usprawnia pracę, szczególnie podczas przygotowywania wielu posiłków jednocześnie. Kosze pozwalają wykorzystać dostępną przestrzeń, wpasowując się doskonale w nowoczesny styl wnętrza.

Jak można wykorzystać kosze Cargo?

W kolekcji do wyboru mamy wiele rodzajów koszy. Jednym z nich jest kosz obrotowy wyposażony w 2 półki – jego obrotowa funkcja pozwala na swobodne sięgnięcie nawet po najcięższe przedmioty – żeliwne garnki, patelnie czy brytfanny. Garnki, a także talerze czy miski zmieścimy w wyjątkowo wygodnym koszu narożnym. Kosz wysoki sprawdzi się zaś doskonale do przechowywania zarówno sprzętów AGD (na przykład nieco rzadziej używanego tostera), jak i mniejszych pojemników z przyprawami czy słoików z przetworami. Kosz niski świetnie nada się do umieszczenia w nim dekoracyjnej zastawy, solniczek, pieprzniczek czy też kieliszków do wina. Kosz na drzwi to z kolei rozwiązanie, które pozwoli maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń na drzwiach. Tuż pod blatem umieścimy natomiast koszyk podwieszany, idealny do estetycznego przechowywania ściereczek czy ręczników papierowych.

small1-koszsmall1-koszsmall1-koszsmall1-kosz

Niezbędne wkłady

Ponadto możemy zdecydować się na wykorzystanie wkładów do szuflad Modernbox – przydatnych w kuchniach w mieszkaniach, biurach czy nawet punkach gastronomicznych. W zależności od tego, jak bogata jest nasza kolekcja sztućców, możemy postawić na wybór wkładu z mniejszą bądź też znacznie większą liczbą komór. Pozwoli nam to odpowiednio rozplanować położenie poszczególnych sztućców, do których będziemy mieć łatwy dostęp.

Solidne wykonanie

Zarówno kosze, jak i wkłady do szuflad Cargo, służące do przechowywania sztućców firmy Cooke&Lewis, wykonane są ze stali nierdzewnej. Wszystkie oferowane produkty wyróżnia wysoka trwałość, przy jednoczesnym zachowaniu ich maksymalnej funkcjonalności. Oprócz odporności na zniszczenia, możemy mówić także o estetycznym wykonaniu koszy i wkładów Cargo. Dzięki temu zyskujemy gwarancję, że nabywamy wyroby, które będą atrakcyjnym wizualnie oraz długotrwałym wyposażeniem naszej kuchni.

small2-wklad1small2-wklad1small2-wklad1small2-wklad1