Produkty

Meblujemy kuchnię szybko i tanio

Meblujemy kuchnię szybko i tanio

W końcu kupiliśmy wymarzone mieszkanie – z pewnością kosztowało nas to sporych nakładów finansowych oraz czasu. To jednak jeszcze nie koniec! Musimy je jeszcze wykończyć! Oto sposób na szybką i tanią kuchnię. Dowiedzmy się, jak uporać się z jej umeblowaniem i zacząć na dobre korzystać z nowego mieszkania!

umeblowanie kuchniSzybka metamorfoza w kuchni – zestawy meblowe

Jak najszybciej umeblować to pomieszczenie? Za pomocą specjalnych zestawów! Komplet potrzebnych szafek i szuflad wraz z dobranym do nich blatem sprawi, że w ekspresowym tempie nadamy naszej kuchni właściwy charakter i będziemy już wkrótce mogli w niej przygotowywać posiłki, a co najważniejsze – przechowywać wszystkie nasze akcesoria, naczynia i sprzęty. Kuchnia powinna być maksymalnie funkcjonalna, ale i estetyczna – i to właśnie osiągniemy, gdy wyposażymy ją w gotowy zestaw meblowy.

Czym wyróżniają się gotowe zestawy meblowe?

To, co szczególnie będzie dla nas przydatne to fakt, iż gotowy komplet mebli kuchennych jest idealnie dopasowany i nie musimy przeznaczać czasu na dokładne pomiary wszystkich szafek, aby odpowiednio je dopasować do siebie. Zestawy są również gruntownie przemyślane i nadają się do różnych przestrzeni – z pewnością zaś najlepiej sprawdzają się w małych kuchniach, gdzie prawidłowe zaaranżowanie funkcjonalnej przestrzeni może być bardzo trudne.

Gotowy zestaw mebli kuchennych Malaga 2,4 m dąb sonomaGotowy komplet to podstawowe meble, których potrzebujemy. Inną zaletą jest cena zestawów mebli kuchennych – jest znacznie niższa niż koszty kupna szafek na wymiar. Pięcioelementowy komplet możemy mieć już nawet za około 350 zł!

Podstawowy skład zestawu mebli kuchennych

Najmniejszy komplet mebli kuchennych powinien posiadać przynajmniej 2 szafki stojące i 3 szafki wiszące, jednak przeciętny, choć wciąż do niedużej kuchni, będzie miał ich o dwie więcej. Standardem jest mebel, który posłuży do zabudowania zlewozmywaka, szafka dolna z szufladą i szafka okapowa. Najbardziej podstawowy zestaw pozwoli nam zmieścić komplet sztućców, naczynia do gotowania i spożywania posiłków oraz najpotrzebniejsze sprzęty. Nawet seria z wiszącą witryną oraz dolną szafką z 4 wygodnymi szufladami jest wciąż tania – to koszt około 630 zł.

Czy wiesz, że…?

Gotowe zestawy mebli, pomimo swojej niskiej często ceny, nie oznaczają złej jakości wykonania. Laminowana płyta wiórowa, metalowe zawiasy i wykończenie w laminacie lub obrzeża melaminowane sprawiają, że fronty prezentują się estetycznie, a przede wszystkim, że są odporne na wodę, zabrudzenia i środki czyszczące.

umeblowanie kuchniSzybka i tania kuchnia w dowolnym stylu

Wśród gotowych zestawów mebli kuchennych znajdziemy i takie, które przedstawiają się bardzo nowocześnie i takie, które będą doskonale pasować do tradycyjnego stylu czy klasycznych aranżacji. Drewnopodobne wykończenie pozwoli nam łatwo uzyskać ponadczasowy charakter skandynawskiej kuchni, a satynowe – minimalistycznej. Jeśli chcemy umeblować to jedno z najważniejszych pomieszczeń domu szybko i tanio, możemy śmiało sięgnąć po gotowe zestawy mebli kuchennych.

Data publikacji: 29.11.2017
Doradca Dział Urządzanie

Dział Urządzanie

Powiązane artykuły

Mikrokuchnia w aneksie - metamorfoza w małym mieszkaniu

Mikrokuchnia w aneksie - metamorfoza w małym mieszkaniu
Nie zawsze kuchnia w mieszkaniu jest spełnieniem Twoich marzeń. Bywa, że dopiero musisz ją dopasować do swojej wizji. Jak to jednak zrobić, jeśli masz...
Czytaj więcej

Meble do kuchni w mieszkaniu studenckim

Meble do kuchni w mieszkaniu studenckim
Mieszkania studenckie często wynajmowane są na krótki czas. W ciągu kilku lat możemy mieć paru różnych lokatorów. Nierzadko się t...
Czytaj więcej

Urządzamy kuchnię – gotowe a modułowe zestawy mebli

Urządzamy kuchnię – gotowe a modułowe zestawy mebli
Stając przed koniecznością wyboru mebli do kuchni, mamy pokaźną paletę możliwości. Między innymi możemy zdecydować się na zestawy – gotowe bądź ...
Czytaj więcej

Ocena i komentarz dla:

Meblujemy kuchnię szybko i tanio