LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Miarki

Strzałka w prawo

Miarki kołowe

Strzałka w prawo

Miarki kołowe

Miarka kołowa to urządzenie pomiarowe, które służy do dokładnego określenia długości, szerokości i głębokości różnych przedmiotów. Składa się z okrągłego pierścienia z podziałką umieszczonym na środku, który umożliwia dokładny odczyt pomiarów.

Filtry

Miarki kołowe

Miarka kołowa to urządzenie pomiarowe, które służy do dokładnego określenia długości, szerokości i głębokości różnych przedmiotów. Składa się z okrągłego pierścienia z podziałką umieszczonym na środku, który umożliwia dokładny odczyt pomiarów.

1 produkt

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Miarki

Wyświetlanie 1 z 1 produktów

NIEZAWODNE NARZĘDZIA POMIAROWE

W Castoramie przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór narzędzi oraz akcesoriów pomiarowych, dzięki czemu z pewnością zaopatrzysz się w urządzenie dostosowane do mierzenia danej powierzchni.

Większość z proponowanych przez nas produktów może znaleźć zastosowanie zarówno podczas dużych prac budowlanych, jak i w czasie niewielkiego remontu domu bądź mieszkania. Wiele z nich będziesz mógł wykorzystać podczas prac w ogrodzie. Począwszy od prostego przycinania krzewów i drzew, po ustalanie poziomu chodników i ścieżek. Dzięki kilku prostym narzędziom możesz uniknąć problemu wyciętych „zębów” w żywopłocie czy niewypoziomowanej podłogi.

W tym dziale odszukasz miarki kołowe; najpopularniejszą jest koło pomiarowe służące do wygodnego obliczania odległości.

UNIWERSALNE KOŁO POMIAROWE – NIEZBĘDNE NA KAŻDEJ BUDOWIE

„Precyzja” to słowo-klucz podczas przeprowadzania remontowych pomiarów. Nie ma tu miejsca na szacowanie wyników lub wręcz ocenianie „na oko”, ile jakich elementów Ci potrzeba. Zazwyczaj oczywiście potrzeba Ci więcej, niż zakładałeś.

Jednym z narzędzi ułatwiających pomiary działek, odległości na zewnątrz lub wewnątrz, jest koło pomiarowe. To dzięki niemu obliczysz precyzyjnie obwód i powierzchnię domu, przydomowego magazynu czy budynków gospodarczych. To również przy pomocy tego akcesorium będziesz w stanie wyznaczyć długość boiska, wszelkich placów czy parkingów. Gumowa osłona koła pozwala na przemieszczanie się nim po różnych powierzchniach, co czyni go jeszcze bardziej uniwersalnym.

Drogomierz jest niezwykle lekki i poręczny. Posługiwanie się nim nie sprawi kłopotu nawet osobie średnio zaawansowanej w pracach budowlanych. Komfort używania zapewnia odpowiednio wyprofilowana rękojeść oraz obudowana wykonana z lekkiego, ale trwałego aluminium. Koło pomiarowe wyposażone jest w licznik w specjalnej obudowie, chroniącej go przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Licznik jest uruchamiany przez obracanie kółka. W ten sposób masz pewność, że nie będziesz musiał powtarzać pomiaru, bo zapomniałeś włączyć urządzenia.

JAK WYBRAĆ DOBRE KOŁO POMIAROWE?

Koło pomiarowe powinno być solidne i trwałe. Przy wyborze produktu powinieneś zwrócić uwagę na kilka kwestii.

Niezwykle przydatnym okazuje się teleskopowy drążek. Zapewnia on dostosowanie produktu do wzrostu użytkownika. Jest to szczególnie ważne w przypadku dłuższego posługiwania się produktem. Nadmierne schylanie ani wyciąganie szyi nie jest korzystanie zarówno dla Twojego zdrowia, jak i komfortu.

Proponowany przez nas drogomierz kołowy możesz wykorzystać również do mierzenia obwodu działki – co zdecydowanie ułatwi montaż ogrodzenia czy też płotu. Dzięki temu narzędziu będziesz mógł bez obaw wymierzyć konieczny metraż ogrodzenia do zamówienia. To pozwoli Ci nie tylko odpowiednio oszacować ilość materiału, ale też zaoszczędzić sobie niepotrzebnych wydatków, jak i konieczności pospiesznych zakupów, by uzupełnić braki.

Dostępne w Castoramie produkty wyróżniają się możliwością wykonania dokładnych pomiarów, dlatego też możliwe będzie precyzyjne zrealizowanie danego projektu. W ofercie posiadamy również inne miarki, począwszy od klasycznych poziomic, po nowoczesne laserowe mierniki odległości. Sprawdź, co najbardziej przypadnie Ci do gustu!