Produkty

Produkty z serii Bliza

Dywany Bliza - oryginalne dekoracje podłóg

Pozwól sobie na odrobinę komfortu

W ofercie marketów Castorama dostępne są różnego rodzaju elementy do dekoracji wnętrz, w tym produkty z kategorii dywany. Z ich pomocą łatwo, ale efektownie udekorujesz pokój oraz sprawisz, że będzie sprawiał jeszcze bardziej przytulne wrażenie. Lubisz chodzić po mieszkaniu boso, ale zniechęca Cię nieprzyjemny chłód podłogi? Dywany Bliza to idealne rozwiązanie - produkty tej linii są bardzo przyjemne w dotyku, dzięki czemu zapewnisz komfort sobie oraz innym użytkownikom pomieszczeń znajdujących się w Twoim domu czy mieszkaniu.

 

Kolor odgrywa ważną rolę

Seria Bliza dywanów to zbiór oryginalnych produktów do dekoracji wnętrz. Znajdziesz wśród nich modele, które w interesujący sposób uzupełnią wystrój Twojego salonu. Do wnętrz wypełnionych meblami i dodatkami w przygaszonych kolorach polecamy egzemplarze w barwie jasnej szarości - tego typu rozwiązanie wpasuje się estetycznie w stylistykę pomieszczenia, ale jasny odcień odciąży nieco chłodną kolorystykę. Kolory naszych dywanów możesz dopasować również pod wygląd kanap i innych mebli w kontraście - w ten sposób ożywisz pomieszczenie.

 

Kiedy rozmiar ma znaczenie

Dostępna w marketach Castorama seria Bliza do dekoracji wnętrz umożliwia Ci też wybór pod kątem rozmiaru - dlatego też znajdziesz tutaj produkty, które odmienią oblicze każdego rodzaju pomieszczenia. Twoja sypialnia jest niewielka? Wybierz mniejszy dywan i połóż go w miejscu, w którym stawiasz stopy w trakcie porannego wstawania. Przyjemny dotyk sprawi, że Twój dzień już na samym początku stanie się lepszy. Szukasz dywanu do salonu, w którym spędzacie czas całą rodziną? Największe dostępne modele pozwolą wam na dobrą zabawę na podłodze, ponieważ zmieścicie się na nich w towarzystwie kilku osób.

 

Ceny dla każdego

Chcesz udekorować Twój dom, ale masz ograniczone fundusze? Przygotowane w naszym asortymencie elementy dekoracyjne różnią się od siebie ceną. Dlatego też możesz sobie na nie pozwolić niezależnie od tego, ile środków wydałeś już na dekorację Twojego mieszkania. Szeroki przekrój cenowy umożliwia Ci zakup dekoracyjnego dodatku dostosowanego nie tylko do potrzeb Twoich i Twojej rodziny, ale również do zasobności Twojego portfela. Miękkie i przyjemne w dotyku dywany, zachęcające do spędzania czasu wspólnie to komfort, na który zawsze możesz sobie pozwolić.

 

Dywany Bliza - niech będzie atrakcyjnie

Proponowane przez naszych dekoratorów rozwiązanie w postaci przyjemnego w dotyku dodatku to sposób na zbudowanie przytulnej atmosfery w mieszkaniu. Delikatne runo otulające Twoje stopy to zapowiedź wspaniałego dnia tuż po wstaniu z łóżka. Włosie dywanu jest syntetyczne, dzięki czemu jego pielęgnacja jest bardzo prosta i szybka. Dywany z proponowanej serii świetnie sprawdzą się w wielu rodzajach pomieszczeń, od prywatnych przestrzeni, takich jak salon czy sypialnia, aż po pokoje przygotowane pod krótko- i długoterminowy wynajem. Z pomocą tego prostego dodatku sprawisz, że wartość Twojego mieszkania znacząco wzrośnie.