Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.

Produkty z serii EXT

Elektronarzędzia przenośne i akcesoria EXT – idealne do budowy

Elektronarzędzia przenośne i akcesoria EXT to funkcjonalny i praktyczny sprzęt, który wykorzystasz zarówno w terenie, jak i podczas prac remontowo-budowlanych. Dzięki nim w łatwy i komfortowy sposób skręcisz nowe meble, a także przytniesz żywopłot. Produkty z kategorii elektronarzędzi przenośnych i akcesoriów EXT możesz w łatwy sposób przenosić i korzystać z nich w komfortowy sposób. Narzędzia są stworzone zarówno dla amatorów, jak i prawdziwych fachowców. Jeśli jesteś początkującym majsterkowiczem, bez problemu obsłużysz wkrętarkę. A może chcesz przyciąć deskę? Wykorzystaj do tego piłę tarczową wraz z prowadnicą laserową, która wyznaczy wyraźne linie. Każda praca okaże się prostsza, niezależnie od tego, czy planujesz wykończyć wnętrze, czy odmienić swój ogród.

Jakie są elektronarzędzia przenośne i akcesoria EXT?

Seria EXT elektronarzędzi przenośnych i akcesoriów wyróżnia się przede wszystkim niezawodnością. To sprzęt trwały, który będzie Ci służył przez długi czas. Każde narzędzie ma dokładnie zaprojektowaną konstrukcję, dzięki której praca okaże się komfortowa i przyjemna. Seria wyróżnia się naprawdę szeroką gamą produktów – od przenośnego odkurzacza po kosiarkę. Co więcej, każde narzędzie z gamy EXT obsługuje taki sam akumulator. Dzięki temu jeden element wykorzystasz do wielu narzędzi. Zdecyduj sam o mocy akumulatora, który będzie Ci potrzebny podczas pracy. Każde narzędzie jest także wykonane solidnie, a idealne wykończenie pozwala na stabilną, bezpieczną oraz wygodną pracę.

Niezbędne elektronarzędzia do wykończenia wnętrz

Potrzebujesz solidnego sprzętu, który sprawdzi się zarówno do majsterkowania, jak i drobnych napraw? Seria EXT do prac budowlanych jest bogata w potrzebne narzędzia do Twojego domu. Jednym z nich jest wkrętarka bez akumulatora, która sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym podczas drobnych prac remontowo-budowlanych. Sprzęt w tej serii sprawdzi się także do szlifowania starych powłok, a jeśli lubisz funkcjonalne rozwiązania, wybierz narzędzie wielofunkcyjne. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na obróbkę drewna, szkła lub metalu. Sprawdzi się zarówno w warsztacie majsterkowicza, jak również w domu. Możesz poszerzyć swoje wyposażenie także o wyrzynarkę, która ułatwi Ci prace stolarskie, a także klucz udarowy do pracy w przydomowym garażu czy profesjonalnym warsztacie.

Ułatwienie prac w ogrodzie

Wyjątkowe elektronarzędzia przenośne i akcesoria EXT to także produkty, które sprawdzą się w Twoim ogrodzie. Dzięki kosiarce, z łatwością poradzisz sobie z koszeniem trawy nawet w dużym ogrodzie. Składana konstrukcja ułatwi Tobie przechowywanie sprzętu w garażu czy piwnicy. Dzięki temu, że ma możliwość podłączenia akumulatora z serii EXT, możesz wykonywać prace w ogrodzie w pełnym komforcie. Do mniejszych ogrodów, przyda się podkaszarka akumulatorowa. W tej serii znajdziesz także specjalne nożyce do żywopłotu, które pozwolą Tobie przyciąć krzewy. Dzięki temu, że narzędzia nie posiadają zbędnych kabli, praca okaże się łatwa i przyjemna.