Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Wkrętarki sieciowe

Strzałka w prawo

Wkrętarki sieciowe

Wkrętarki sieciowe to urządzenia, które umożliwiają wykonywanie precyzyjnych i efektywnych prac montażowych czy remontowych w domu, warsztacie czy na budowie. Charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, ergonomiczną konstrukcją oraz zasilaniem z sieci elektrycznej

Filtry

Wkrętarki sieciowe

Wkrętarki sieciowe to urządzenia, które umożliwiają wykonywanie precyzyjnych i efektywnych prac montażowych czy remontowych w domu, warsztacie czy na budowie. Charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, ergonomiczną konstrukcją oraz zasilaniem z sieci elektrycznej

3 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Wiertarki, wkrętarki i młoty

Wyświetlanie 3 z 3 produktów

Funkcjonalne wkrętarki sieciowe

Ręczne wykręcanie lub wkręcanie wkrętów i śrub może kosztować sporo energii. Dlatego w każdym gospodarstwie domowym przyda się wkrętarka sieciowa, dzięki której wiele prac wykonasz znacznie szybciej i wygodniej. W Castoramie przygotowaliśmy różne modele wkrętarek. Sprawdź!

JAKĄ WKRĘTARKĘ SIECIOWĄ WYBRAĆ?

Wkrętarki sieciowe dostępne w Castoramie to modele o różnych parametrach, co ułatwi Ci wybór sprzętu dostosowanego do Twoich potrzeb. Posiadamy urządzenia o różnej mocy, prędkości obrotowej i maksymalnym momencie obrotowym. Do wyboru masz także modele z regulacją prędkości oraz o różnej wadze – lekkie i poręczne doskonale sprawdzą się do pracy w miękkich materiałach, a te cięższe z powodzeniem poradzą sobie nawet z twardym podłożem.

PRACE PRZY UŻYCIU WKRĘTAKA

Wkrętarka sieciowa jest niezastąpiona wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba demontażu bądź dokręcania złączy. Zastosowanie tego elektronarzędzia sprawia, że wykręcanie i wkręcanie elementów jest znacznie łatwiejsze i nie wymaga wiele energii. W konsekwencji oszczędzasz nie tylko siły, ale i czas.

ZWRÓĆ UWAGĘ NA MOMENT OBROTOWY

Moment obrotowy to niezwykle istotny parametr wkrętarek. Jego wartość podawana jest w jednostkach Nm, czyli niutonometrach. Pokazuje ona, z jaką siłą będziesz mógł wkręcić śrubę podczas pracy z danym urządzeniem. Im wyższy moment obrotowy, tym silniejsze urządzenie. Innymi słowy, wkrętarkami o wysokim momencie obrotowym możesz pracować także w twardym materiale, takim jak metal czy beton.

PRĘDKOŚĆ OBROTOWA

Prędkość obrotowa informuje, ile obrotów na minutę wykonuje końcówka wkrętarki. Im większa prędkość, tym szybciej wkręcisz wkręt. Jednak pamiętaj, że prędkość należy dostosować do materiału. W przeciwnym razie możesz uszkodzić powierzchnię, z która pracujesz, lub sprawić, że wkręcony element nie będzie stabilny.

WKRĘTARKA ZE SPRZĘGŁEM

Dostosowanie siły dokręcania w zależności od materiału i rodzaju prowadzonych prac umożliwia wkrętarka ze sprzęgłem. Z tego typu urządzeniem ustawisz odpowiedni bieg w swojej wiertarce. W naszej ofercie znajdziesz produkty wyposażone w regulację prędkości w różnym zakresie. Sprzęgło przeciążeniowe przerwie proces wkręcania w momencie, gdy przekroczysz ustawiony moment obrotowy. Dzięki temu masz pewność, że ani materiał, ani wkręt nie zostaną uszkodzone.

DUŻA MOC, DZIĘKI KTÓREJ MOŻESZ PRACOWAĆ W KAŻDYM MATERIALE

W naszej ofercie znalazły się liczne wkrętarki sieciowe. Urządzenia te działają dzięki podłączeniu ich do sieci elektrycznej. Charakteryzują się dużo większą mocą niż wkrętarki akumulatorowe, co sprawia, że wkręcanie śrub staje się o wiele łatwiejsze i szybsze – bez względu na materiał, w którym prowadzone są prace.

ZMIANA KIERUNKU OBROTÓW

Podczas wykręcania i wkręcania wkrętów nieocenioną pomocą może okazać się przełącznik zmiany kierunku obrotów. W naszej ofercie znajdziesz elektronarzędzia, które zostały wyposażone w możliwość wkręcania zarówno w prawą, jak i lewą stronę. Dzięki temu dostosujesz kierunek pracy wkrętarki do gwintów śruby.

WKRĘTARKA JAKO WIERTARKA

Duża moc wkrętarek sieciowych pozwala wykorzystywać je także jako wiertarki. Urządzeniem, które możesz wykorzystać zarówno do przygotowania otworów, jak i stabilnego umieszczenia wkrętów jest wiertarko-wkrętarka sieciowa. Wiertarko-wkrętarka łączy w sobie funkcje obu elektronarzędzi, więc przyda się też w sytuacji, gdy zajdzie potrzeba wywiercenia otworów w ścianie czy innym podłożu.

NIEOGRANICZONY CZAS PRACY

Ten typ urządzeń pozwoli Ci pracować tyle czasu, ile potrzebujesz. To Ty decydujesz, kiedy zrobić sobie przerwę. Nie musisz przerywać pracy na czas ładowania akumulatora. Jeśli wybierzesz wkrętarkę sieciową, nie będziesz musiał martwić się spadkiem napięcia, ponieważ urządzenie będzie zawsze pracowało z taką samą mocą.

SZEROKIE POLE DZIAŁANIA

Przy wyborze wkrętarki sieciowej pamiętaj, że do działania potrzebuje ona prądu. Dlatego zwróć szczególną uwagę na długość przewodu zasilającego. Im będzie dłuższy, tym większą swobodę pracy zyskasz – kilkumetrowy kabel pozwoli Ci korzystać z urządzenia nawet w sporej odległości od źródła zasilania.

WKRĘTARKA SIECIOWA – DLA KOGO?

Jesteś majsterkowiczem i sam podejmujesz się napraw domowych sprzętów, skręcania mebli bądź tworzenia rozmaitych konstrukcji? A może pracujesz w warsztacie, na budowie albo zajmujesz się remontami? Wkrętarka sieciowa to urządzenie, po które równie często sięgają profesjonaliści, co majsterkowicze-amatorzy. Okaże się także dobrym wyborem dla Pań, gdyż jest to stosunkowo lekkie elektronarzędzie, które pozwoli samodzielnie zmontować meble czy zawiesić obraz na ścianie.

WKRĘTARKA, WIERTARKO-WKRĘTARKA CZY ZAKRĘTARKA?

W Castoramie przygotowaliśmy dla Ciebie elektronarzędzia różnych producentów. W naszej ofercie znalazły się między innymi wkrętarka sieciowa Makita, i wkrętarka sieciowa Macallister. Posiadamy także urządzenia Sill i Performance Power. Przygotuj się do remontu, prac instalacyjnych lub montażowych i wybierz wkrętarkę sieciową spełniającą Twoje wymagania!