Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Młotowiertarki i młoty udarowe

Strzałka w prawo

Młotowiertarki i młoty udarowe

Młotowiertarki i młoty udarowe to narzędzia budowlane, które służą do wykonywania prac związanych z burzeniem, wierceniem i młotkowaniem. Młoty udarowe często używane są do wybijania bębnów czy betonu, ale również służą do wkręcaniu w ściany kołków i wkrętów.

Filtry

Młotowiertarki i młoty udarowe

Młotowiertarki i młoty udarowe to narzędzia budowlane, które służą do wykonywania prac związanych z burzeniem, wierceniem i młotkowaniem. Młoty udarowe często używane są do wybijania bębnów czy betonu, ale również służą do wkręcaniu w ściany kołków i wkrętów.

28 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Wiertarki, wkrętarki i młoty

Wyświetlanie 24 z 28 produktów

Załaduj więcej

Młotowiertarka i młot pneumatyczny – kiedy warto w nie zainwestować?

Prace budowlane lub remontowe wymagają nie tylko wiedzy i użycia odpowiednich materiałów wykończeniowych. Mocowanie elementów, wiercenie otworów, skuwanie ściany i wiele innych zadań jest praktycznie niemożliwe, jeśli nie masz w swoim wyposażeniu odpowiednich narzędzi. Przydatnym urządzeniem, które umożliwia wykonywanie profesjonalnych prac, jest na przykład wiertarka udarowa.

W tym dziale przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę ciężkich elektronarzędzi, do których należą młotowiertarka i młot udarowy. To specjalistyczne, fachowe urządzenia, które umożliwiają wykonywanie ciężkich zaawansowanych prac remontowo-budowlanych. Są niezbędnym wyposażeniem podczas stawiania budynku oraz znacząco ułatwiają pracę podczas gruntownych remontów.

W zależności od rodzaju wykonywanych na budowie czynności możesz wybrać młotowiertarki z różnymi typami udaru oraz sposobem zasilania. Takie zróżnicowanie umożliwi Ci wykonywanie bardziej wymagających prac, do których klasyczna wiertarka będzie niewystarczająca. Młot udarowy i młotowiertarka to niezbędne wyposażenie profesjonalnej ekipy budowlanej.

Oferowane przez nas artykuły świetnie sprawdzą się zarówno podczas budowy domu, jak również w trakcie późniejszego remontowania obiektu bądź jego urządzania. Pozwalają na pracę z twardymi materiałami: kamieniem, betonem czy cegłą. Oferujemy również narzędzia, z których pomocą możesz pracować również w tak odpornym materiale jak żelbeton, czego świetnym przykładem jest młot udarowy Bosch. W tym dziale znajdziesz narzędzia wyposażone w liczne funkcje, do których należy zarówno tradycyjne wiercenie, jak i wiercenie z udarem bądź też dłutowanie.

Młotowiertarki i inne modele urządzeń wyróżniają się wysoką funkcjonalnością. Wśród dostępnych modeli znajdziesz narzędzia, które zostały wyposażone w wiele przydatnych opcji. W zależności od potrzeby i aktualnie wykonywanej pracy możesz wybrać właściwy tryb wiertarki lub młota udarowego.

Młotowiertarki – wiertarki do zadań specjalnych

W trakcie stawiania konstrukcji budynku albo nawet przeprowadzania gruntownego remontu zwykła wiertarka to za mało, by móc wykonać duży otwór w twardym tworzywie takim jak beton czy cegła. Dlatego, jeśli planujesz większe przedsięwzięcie budowlane, przemyśl zakup urządzenia takiego jak młotowiertarka firmy Bosch lub innej renomowanej marki, która gwarantuje nie tylko wysoką jakość, ale również niezawodność.

Podstawową korzyścią wynikającą z posiadania tego rodzaju urządzeń jest przede wszystkim możliwość wykonania wielu różnych prac. Standardowe narzędzia ręczne lub o małej mocy i niewielkiej części roboczej nie poradzą sobie z trudnym podłożem. Wiertarka udarowa pozwoli Ci na wykonywanie zaawansowanych i ciężkich prac.

Wybierz profesjonalny sprzęt najwyższej jakości

Posiadasz firmę budowlaną i zastanawiasz się nad uzupełnieniem wyposażenia Twoich pracowników? W ofercie naszego sklepu znajdziesz niezbędne dla Ciebie urządzenie – młot udarowy Makita, Bosch oraz innych popularnych producentów. Z pomocą tego urządzenia bez problemu wykonasz wiercenia nawet w żelbecie. Umożliwia ono również wykonanie intensywnego i długiego procesu skuwania – i to bez ryzyka nadmiernego obciążenia urządzenia.

W naszej ofercie dostępne są wygodniejsze w użyciu młoty udarowe zasilane akumulatorem. Czas pracy takich modeli jest zależny od pojemności baterii. Podczas przeglądania oferty zwróć uwagę sposób zasilania – sprzęt zasilany z akumulatora umożliwia działanie bez potrzeby korzystania z zasilania z gniazdka, co jest szczególnie przydatne podczas budowy, kiedy dopiero zajmujesz się podłączeniem instalacji, więc nie wszędzie jeszcze dostępny jest prąd.

Znajdziesz tu również elektronarzędzia zasilane tradycyjnie kablem, który co prawda wymaga dostępności gniazdka, jednak umożliwia nieprzerwaną pracę. Sprzęty wyposażone są w długie okablowanie, dzięki któremu przetransportujesz je na większą odległość.

Praktyczne zestawy gotowe do użycia od razu

Do używania elektronarzędzi podczas budowy czy remontu potrzebne są również podstawowe akcesoria. Niektóre z urządzeń – jak na przykład wiertarka udarowa MacAllister oraz Makita – są dostępne w zestawie wraz z uchwytami pomocniczymi, a także wymiennymi wiertłami oraz walizką.

W ten prosty sposób w cenie jednego produktu otrzymasz niezbędne dodatki oraz praktyczne w trakcie transportu i przechowywania opakowanie. Zestaw podstawowy w razie potrzeby można powiększyć. Dodatkowe wiertła do najpopularniejszych modeli również znajdziesz w ofercie sklepów Castorama.

Gotowy komplet to wygodne rozwiązanie, jeśli do tej pory nie miałeś w wyposażeniu młotowiertarki i chcesz zakupić wszystkie niezbędne do jej działania elementy. Dodatkowe części i samo narzędzie spakowane jest w solidną walizkę, którą wykorzystasz do przechowywania zestawu i bezpiecznego transportu.

Urządzenia wielofunkcyjne odpowiedzią na zróżnicowane zapotrzebowanie

Jeśli zastanawiasz się nad uzupełnieniem domowego warsztatu, ale nie jesteś jeszcze zdecydowany, jaki rodzaj sprzętu wybrać, idealnym rozwiązaniem będzie zakup urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki możliwości pracy w kilku trybach możesz użyć go do różnych celów w zależności od zapotrzebowania, dzięki czemu świetnie sprawdzi się również do wykonywania bardziej zaawansowanych prac remontowych.

Należy jednak pamiętać, że uniwersalny sprzęt nie posiada największej mocy niezbędnej do wiercenia w najtwardszych materiałach, dlatego też do pracy z żelbetem potrzebny Ci będzie dodatkowy zestaw elektronarzędzi. Wielofunkcyjne młotowiertarki umożliwią Ci nie tylko wiercenie otworów, ale i kucie w różnego rodzaju materiałach. Jeśli szukasz wielu narzędzi, wybierz jeden, dzięki czemu zaoszczędzisz znaczną sumę pieniędzy. Uniwersalny młot udarowy to świetny wybór, jeśli często zabierasz ze sobą narzędzia i chcesz ograniczyć swoje wyposażenie.

Wygoda i bezpieczeństwo pracy

W trakcie poszukiwań odpowiadającego Ci produktu pamiętaj o tym, że powinien być on wyposażony w dodatkowe elementy ułatwiające operowanie sprzętem. Wiertarka udarowa czy młot skuwający to sprzęty o sporej wadze, dlatego ważne jest, by narzędzie leżało w Twoich dłoniach pewnie i stabilnie. Z tego powodu proponujemy szeroki wybór wiertarek wyposażonych w specjalnie profilowane uchwyty, które zapewniają komfort użytkowania w trakcie wielogodzinnej pracy z urządzeniem.

Znajdujące się w naszym asortymencie młotowiertarki Makita zostały wyposażone w rękojeść nie tylko profilowaną, ale również antypoślizgową, co korzystnie wpływa na jakość Twojej pracy. Znaczna większość dostępnego w Castoramie sprzętu ma także funkcjonalne ograniczniki głębokości oraz kilkumetrowy przewód.

Specjalnie zaprojektowane młotowiertarki są łatwe w użytkowaniu. Kształt urządzeń umożliwia bezpieczne i precyzyjne wykonanie pracy. Powyższe kryteria wyboru i propozycje narzędzi to gwarancja, że wybierzesz młot udarowy, który będzie inwestycją na długie lata. W sklepie Castorama znajdziesz profesjonalne urządzenia zarówno do przydomowego warsztatu, jak i pracy na budowie.