LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Młoty wyburzeniowe

Strzałka w prawo

Młoty wyburzeniowe

Młoty wyburzeniowe to narzędzia, które umożliwiają efektywne i szybkie wyburzanie konstrukcji budowlanych. Są one niezbędne w przypadku remontów czy rozbiórek budynków, gdy trzeba zdemolować betonowe czy murarskie elementy konstrukcyjne. Młoty wyburzeniowe są wyposażone w specjalne tłoki, które uderzają w materiał sprawiając, że pięknie się łamie i rozpada się na mniejsze cząstki.

Filtry

Młoty wyburzeniowe

Młoty wyburzeniowe to narzędzia, które umożliwiają efektywne i szybkie wyburzanie konstrukcji budowlanych. Są one niezbędne w przypadku remontów czy rozbiórek budynków, gdy trzeba zdemolować betonowe czy murarskie elementy konstrukcyjne. Młoty wyburzeniowe są wyposażone w specjalne tłoki, które uderzają w materiał sprawiając, że pięknie się łamie i rozpada się na mniejsze cząstki.

4 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Wiertarki, wkrętarki i młoty

Wyświetlanie 4 z 4 produktów

Młot wyburzeniowy - narzędzie do misji specjalnych

Młoty wyburzeniowe to narzędzia elektryczne przeznaczone do ciężkich robót budowlanych, podczas których konieczne jest kucie w betonie oraz innych twardych powierzchniach. Z ich pomocą przebijesz ścianę lub posadzkę wykonaną z dowolnego materiału – kamienia, cegły, a nawet niezwykle trwałego żelbetonu. W gospodarstwie domowym młot wyburzeniowy stosowany jest podczas bardziej zaawansowanych prac, takich jak skuwanie tynków i kafelków czy prace rozbiórkowe.

ZASTOSOWANIE MŁOTÓW WYBURZENIOWYCH

Młot wyburzeniowy posiada szeroki wachlarz zastosowań zarówno w rękach profesjonalisty, jak i w przydomowym warsztacie. Przyda się on do rozdrabniania betonu oraz zamarzniętych lub po prostu mokrych glin. Jest to niezastąpione elektronarzędzie, które sprawdzi się w trakcie kopania w miękkiej ziemi oraz asfaltowej nawierzchni. Wykonanie tego typu prac jest konieczne na przykład podczas nowej aranżacji podjazdu. Młot do kucia sprawdzi się również w pracy przy grubych murach betonowych, ceglanych i kamiennych, a także do rozbijania dużych pni ściętych drzew na terenie posesji.

ELEKTRONARZĘDZIE NIEZBĘDNE PROFESJONALNEJ EKIPIE BUDOWLANEJ

Profesjonalny młot wyburzeniowy Bosch lub innej marki, gwarantującej najwyższą jakość produktu, jest niezbędnym wyposażeniem aparatury zawodowej ekipy budowlanej. Niezawodny, specjalistyczny pneumatyczny młot wyburzeniowy pozwala na znacznie szybsze i dokładniejsze wykonanie pracy podczas budowy czy poważnego remontu niż tańszy, ale bardziej energochłonny w trakcie kucia młot wyburzeniowy ręczny. W przypadku potrzeby jednorazowego skorzystania nie jest to oczywiście problem, jednak w sytuacji, kiedy Twoja ekipa stoi przed wieloetapowym, gruntownym remontem wyposażenie jej w sprzęt dostępny w asortymencie Castoramy umożliwia znaczące przyspieszenie działań, co gwarantuje zadowolenie zleceniodawcy.

MŁOT DO KUCIA W RĘKACH AMATORA

W przygotowanej przez nas ofercie znajdziesz również tańsze elektronarzędzia, które z powodzeniem uzupełnią półprofesjonalny lub przydomowy warsztat. Młot wyburzeniowy Macallister świetnie sprawdzi się w Twoich rękach, jeśli zamierzasz samodzielnie wykonać większe prace remontowe, polegające na skuwaniu tynku bądź kafli. Z jego pomocą przeprowadzisz renowację podjazdów, chodników lub innych betonowych powierzchni. Użyjesz go także podczas własnoręcznego stawiania prostych konstrukcji - altany, zabudowy do składowania drewna czy szopy. Prosty w obsłudze młot wyburzeniowy pozwoli Ci rozbić gliniane bryły oraz wyrównać i przygotować ziemię do postawienia na niej dowolnej konstrukcji. Unikniesz oczekiwania na możliwość skorzystania z pomocy profesjonalisty.

KIEDY DŁUGOŚĆ KABLA MA ZNACZENIE?

Zastanawiając się nad wyborem najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom urządzenia, zwracaj uwagę na długość jego okablowania. Pracy wykonywane tego rodzaju elektronarzędziem to zarówno działania wewnątrz budynków - gdzie stosunkowo łatwo znajdziesz gniazdko elektryczne - jak i poza nimi. W takim wypadku podłączenie sprzętu elektrycznego może przysparzać pewnych trudności i być uzależnione od pogody oraz tego, czy teren budowy posiada zadaszenie. Jeśli tak jest, możesz podłączyć młot wyburzeniowy do zasilania bez ryzyka awarii. Im dłuższy kabel posiadać będzie wybrane przez Ciebie urządzenie, tym bezpieczniej, szybciej i wygodniej będziesz mógł wykonywać swoją pracę.

PAMIĘTAJ O BEZPIECZEŃSTWIE TWOIM ORAZ TWOICH PRACOWNIKÓW

Młoty wyburzeniowe to urządzenia przeznaczone do najcięższych robót okołobudowlanych. W trakcie korzystania z młota udarowego powstaje bardzo duże zapylenie powietrza i wysoka temperatura. To oraz ilość intensywnych drgań, które wytwarza elektronarzędzie, może mieć wpływ na stan zdrowia jego operatora. Z tego względu należy zachować szczególną ostrożność podczas prac z wykorzystaniem z młota udarowego. Aby uniknąć efektów ubocznych, konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na dzienne limity długości efektywnej pracy z urządzeniem oraz stosowanie przeznaczonych do takich prac masek. Dostępne w naszej ofercie elektronarzędzia wyposażone są w profilowane i antypoślizgowe uchwyty. Dzięki temu masz pewność, że produkt leży stabilnie w dłoniach i przy zastosowaniu odpowiednich środków ostrożności nie musisz obawiać się o swoje zdrowie podczas pracy.

ODPOWIEDNIA KONSERWACJA ELEKTRONARZĘDZI PRZEDŁUŻA ICH TRWAŁOŚĆ

Aby młoty udarowe, jak każde inne elektronarzędzia, służyły przez długi czas w pełnej sprawności, wymagają specjalnej konserwacji. Istotnym elementem wpływającym na trwałość jest odpowiednie korzystanie z urządzenia. Równie ważne jest, aby zabezpieczyć wszelkie szczeliny przed dostawaniem się do nich piasku, kurzu lub wody. Młoty wykorzystywane codziennie powinny być przechowywane w nafcie, w której także należy je dokładnie umyć po długotrwałej pracy. Nieużywaną młotowiertarkę należy schować i zabezpieczyć przed dostępem zanieczyszczeń z zewnątrz. Takie zabiegi zapewniają trwałość i użyteczność młota wyburzeniowego przez długi czas.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami z tej kategorii.