Produkty

Produkty z serii Jayson

Zlewozmywaki Jayson dla funkcjonalnej i estetycznej kuchni

Z pewnością wiesz, jakie elementy wyposażenia powinny koniecznie znaleźć się w każdej kuchni. Nawet jeśli zaopatrzyłeś się w zmywarkę, nadal potrzebujesz produktów z kategorii zlewozmywaków. To dzięki nim pomieszczenie stanie się funkcjonalne, a przygotowywanie posiłków będzie prawdziwą przyjemnością. Jeśli natomiast szukasz produktów praktycznych i estetycznych, dobrym wyborem będzie seria Jayson.

Zlewozmywaków granitowych z tej serii możesz użyć w praktycznej każdej kuchni. Dobrze wpisują się w aranżacje nowoczesne oraz klasyczne pomieszczenia. Przede wszystkim jednak to produkty o dużej trwałości, które zadowolą najbardziej wymagających kucharzy.

Produkty z tej serii przydadzą się nie tylko do zmywania tych naczyń, których nie możesz włożyć do zmywarki. Będą również odpowiednie do rozmrażania mięsa czy też mycia owoców lub warzyw. Wraz z odpowiednią baterią kuchenną zlewozmywaki zapewnią Ci wygodny dostęp do bieżącej wody, która przyda się podczas przygotowywania posiłków.

W ramach tej serii masz do wyboru modele w kilku wariantach kolorystycznych. Te 1,5-komorowe zlewozmywaki są wyjątkowym dodatkiem do każdej kuchni.

Zlewozmywaki Jayson – trwałość, która robi wrażenie

Zlewozmywak to jeden z bardziej wymagających elementów wyposażenia każdej kuchni. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać produkt, który zniesie wiele czynników. Seria Jayson do wykańczania kuchni z pewnością wyróżnia się trwałością na tle innych produktów z tej grupy. Modele te wykonane są z materiału odpornego na zarysowania. Przesuwanie garnków po dnie komory, ostre noże czy upadające do wnętrza zlewozmywaka sztućce z pewnością nie zdołają go uszkodzić. Produkty te są również odporne termicznie. Możesz bez obaw wylewać do nich gorącą wodę np. po ugotowaniu makaronu lub ziemniaków.

Produkty z tej serii są modelami odwracalnymi. Oznacza to, że możesz dopasować je do własnych preferencji czy też układu kuchni. Zależy Ci na tym, aby większa komora była po prawej stronie? Nic trudnego. A może wolisz odwrotną sytuację? To również bardzo proste. Dzięki dołączonym zaczepom montażowym szybko uporasz się z montażem tego elementu wykończeniowego.

Produkty, które zniosą wszystkie warunki kuchenne

Zlewozmywaki Jayson to produkty, które z pewnością są dobrym wyborem do kuchni często użytkowanej. Jesteś wielbicielem gotowania? Szukasz produktu trwałego, któremu nie zaszkodzi gorąca woda. Właśnie go znalazłeś. Modele te wykonane są z kompozytu granitowego. To materiał odporny na zarysowania, uderzenia czy wysokie temperatury. Trudno o równie wytrzymały produkt, który posłuży Ci tak samo dobrze przez długi czas.

Dysponujesz niewielką kuchnią? Zatem wiesz, jak trudno jest zamontować w niej zlewozmywak dwukomorowy. Jeśli jednak jedna komora to dla Ciebie zdecydowanie zbyt mało, możesz skorzystać z pośredniego rozwiązania. Mniejsza komora doskonale nadaje się do płukania owoców lub warzyw, a także do rozmrażania mięsa. Z kolei większa umożliwi Ci wygodne mycie nawet bardzo dużych garnków. W niewielkiej kuchni to najlepsze rozwiązanie.