Produkty

Produkty z serii Jump

Dywany Jump – uniwersalne produkty do każdego wnętrza

Gdy wykańczasz pomieszczenie, zwróć uwagę na każdy element wystroju. Dotyczy to również podłogi. Dlatego możesz skorzystać z produktów z kategorii dywanów. Oferuje ona szeroki wybór różnych wzorów, kolorów, rozmiarów i kształtów. Przede wszystkim jednak znajdziesz w niej dywany, które nie tylko ochronią Twoją podłogę przed uszkodzeniem. Nadadzą również wyjątkowy charakter każdemu wnętrzu. Szczególnie jeśli w Twoim domu czy mieszkaniu pojawi się seria Jump.

Dywanów nie musisz używać wyłącznie w sypialni. Produkty z tej serii znajdą zastosowanie również w salonie, holu czy pokoju dziecięcym. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szukają niebanalnych dodatków. Ciekawa kolorystyka oraz duży wybór rozmiarów i wzorów pozwoli Ci na dopasowanie produktu do każdego wnętrza. Mogą być również wykorzystane w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Wszędzie tam, gdzie zależy Ci na stworzeniu przytulnego wnętrza, dobrym wyborem będą produkty z tej serii.

Dywany Jump zadowolą najbardziej wymagających

Seria Jump do dekorowania podłogi obejmuje bardzo duży wybór dostępnych produktów. Z łatwością możesz dopasować rozmiar dywanu do posiadanej wolnej powierzchni na podłodze. Możesz również wybrać kształt, który najbardziej Ci odpowiada. Nie zapominaj o kolorze. Szeroka oferta kolorystyczna daje gwarancję, że uda Ci się dopasować dywan do każdej aranżacji.

Nie musisz dłużej szukać dywanów o wysokiej jakości wykonania. Znajdziesz je w ramach tej serii. Zostały uszyte maszynowo. Zapewnia to równy splot, brak dziur czy też innych mankamentów w produkcie. Co jednak istotne, sam ścieg i zastosowany materiał wyglądają bardzo ciekawe. Wyjątkowy układ włókien z polipropylenu wyróżnia tę serię na tle innych. Dywany są bardzo wyraziste głównie dzięki oryginalnemu włosiu. Do tego wykazują trwałość, którą również zawdzięczają zastosowanemu materiałowi.

Modele z tej serii należą do grupy dywanów shaggy. Oprócz dużej estetyki cechuje je funkcjonalność. Łatwo utrzymać je w czystości. Do tego są miłe w dotyku. Dzięki temu stają się bardzo funkcjonalną i estetyczną dekoracją wnętrza.

Nie tylko do dekorowania

Dywany Jump to z pewnością bardzo efektowna dekoracja. Jednak oprócz tego pełnią również wiele innych funkcji. Są w stanie skutecznie ochronić pokrycie podłogi. Szczególnie w przypadku paneli dobrym zabezpieczeniem będzie ten dodatek dekoracyjny. Położony na środku pomieszczenia uchroni przed szybkim wytarciem najczęściej uczęszczanej ścieżki.

Z pewnością docenisz ten produkt, gdy będziesz rano wychodził z łóżka. Dywany doskonale zabezpieczają przed chłodną podłogą. Dlatego sprawdzają się tuż po obudzeniu. Będą również świetnym miejscem zabaw dla dzieci. To wręcz idealny i obowiązkowy element wystroju każdego dziecięcego pokoju.

Marzysz o dywanie, ale nie lubisz poświęcać wiele czasu jego czyszczeniu? Seria te będzie zatem idealna dla Ciebie. Znajdziesz w jej ramach produkty, które łatwo utrzymać w czystości. Możesz zapomnieć o godzinach poświęconych na czyszczenie dywanu.