Produkty

Produkty z serii Kora

Bez zapachów i ekologicznie – kosze na śmieci Kora do domu i biura

W każdym budynku mieszkalnym i użyteczności publicznej istotne jest odpowiednie składowanie śmieci. Oferta produktów z kategorii koszy na śmieci pozwoli Ci nie tylko na segregację odpadów, ale też takie ich przechowywanie, aby ograniczyć nieprzyjemne zapachy. Dlatego już teraz zaopatrz się w model, który najlepiej sprawdzi się w danym lokalu.

Kosze na śmieci Kora to produkty, które zdołasz wykorzystać niemal w każdym miejscu. Dedykowane są jednak do użytkowania wewnątrz budynków. Dzięki ich szerokiemu wyborowi będziesz w stanie dopasować kosz do biura oraz do prywatnego domu. Poszczególne modele różnią się nie tylko pojemnością. W ofercie tej serii znajdziesz także produkty, które otwierają się w różny sposób, np. poprzez dotyk czy dzięki pedałom. Dobrym rozwiązaniem będą także kosze dedykowane do segregacji odpadów.

Seria Kora do składowania odpadów to sposób na składowanie śmieci przed wyrzuceniem ich do dedykowanych kontenerów. Odpowiedni kosz ogranicza wydzielanie nieprzyjemnych zapachów i ich emisję na całe pomieszczenie czy budynek. Produkty te są także w stanie ułatwić segregację już na etapie wyrzucania odpadów do pojemnika trzymanego w domu.

Kosze na śmieci Kora – trwałe i estetyczne

Kosz na śmieci, również ten domowy, bardzo często ma kontakt z mokrymi czy wilgotnymi odpadami. Z tego powodu tak istotny jest odpowiedni materiał wykonania tego elementu. Gwarancję trwałości zapewnia Ci seria Kora. Koszy na śmieci metalowych nie musisz regularnie wymieniać. Nie wtedy, gdy skorzystasz z produktów z tej serii. Zostały one wykonane z materiału odpornego na korozję. Dzięki temu nie uszkodzą się i nie zardzewieją.

Kosz na śmieci może być również elementem estetycznym. Szczególnie wtedy, gdy jego powierzchnia nie będzie się palcowała. Na produktach z tej serii nie pozostają odciski palców. Dzięki temu unikniesz brudnych pokryw pojemników na odpady.

Seria ta obejmuje również ogromny wybór dostępnych produktów. Możesz dopasować pojemność, sposób otwierania, a także dodatkowe funkcje. Wszystko to sprawia, że wybierzesz kosz idealny do miejsca, w którym chcesz go postawić.

Jak zadbać o ekologię? Zacznij od segregacji

Segregacja odpadów to obecnie obowiązek nałożony na każdego. Niezależnie od tego, czy masz wolnostojący dom, czy mieszkasz w zabudowie wielorodzinnej, powinieneś segregować śmieci. To z kolei umożliwią Ci kosze z tej serii. Dzięki nim unikniesz długiego stania w wiacie śmietnikowej i rozdzielania odpadów już na miejscu. Wystarczy, że zaopatrzysz się w kosz na śmieci z opcją segregacji, a pozbycie się odpadów z domu będzie szybkie, łatwe i ekologiczne.

Oferowane w ramach tej serii kosze są także w stanie ograniczyć nieprzyjemny zapach, który wydobywa się ze składowanych śmieci. Modele koszy z pokrywami, a nawet stojak na worek na śmieci z pokrywą skutecznie ochronią Twój dom przed niechcianą wonią. Nawet jeśli danego dnia zapomnisz wynieść śmieci lub umieścisz w kuble coś o wyjątkowo intensywnym zapachu.