Produkty

Produkty z serii Lumen

Dywany Lumen – wykończenie podłogi estetyczne i funkcjonalne

Niewiele musisz zrobić, aby wizualnie ocieplić pomieszczenie. Skorzystaj z produktów z kategorii dywanów, aby podłoga we wnętrzu prezentowała się estetycznie, a przy tym lepiej chroniła przed zimnem paneli lub glazury. Produkty te dostępne są w tak wielu rozmiarach, wzorach i kolorach, że z całą pewnością zdołasz dopasować produkt idealny dla siebie. Jeśli natomiast cenisz sobie bardziej tradycyjne rozwiązania, idealna będzie seria Lumen.

Dywanów z tej serii możesz użyć we wnętrzu tradycyjnym i nowoczesnym. To bardzo uniwersalne produkty utrzymane w jednolitej kolorystyce. Nie znajdziesz żadnych wzorów na tych dywanach, ale z całą pewnością będą one dekoracyjnym dodatkiem do wnętrza.

Wysoka jakość wykonania oraz wyjątkowy wygląd to powody, dla których produkty z tej serii są tak chętnie wybierane. W jej ramach znajdziesz szeroki wybór rozmiarów prostokątnych dywanów. Do wyboru masz również dużą ofertę kolorystyczną. Możesz przy tym wybierać spośród kolorów pastelowych lub ciemniejszych.

Dywany Lumen – bogactwo kolorów i rozmiarów

Seria Lumen do wykańczania podłogi to przede wszystkim ogromny wybór dostępnych dywanów. Dotyczy to zarówno ich rozmiarów, jak i oferty kolorystycznej. Wśród tych produktów znajdziesz zarówno modele o pastelowych kolorach, które sprawdzą się w pokoju dziecka, jak i ciemne modele idealne do nowoczesnego salonu. Co więcej, do dyspozycji masz również ogromny wybór produktów, które różnią się od siebie rozmiarami. Ułatwi Ci to dopasowanie dywanu do aranżacji wnętrza, w tym jego układu oraz rozmiaru wolnej powierzchni. Wszystko to umożliwi Ci wybór idealnego produktu do każdego pomieszczenia.

Wysoka jakość wykonania to kolejna cecha, która wyróżnia te dywany. Zastosowano w ich przypadku metodę tkania maszynowego. Gwarantuje ona równy ścieg bez przerw. Wraz z poliestrowym włosiem sprawia to bardzo dobrze wrażenie. Jest również gwarancją trwałości. Zarówno materiał wykonania, jak i sposób tkania dywanu sprawiają, że posłuży Ci on przez długi czas.

Nie tylko estetyka – o innych właściwościach dywanów

Dywan jako sposób wykończenia podłogi bez wątpienia ma znaczenie estetyczne. Potwierdzają to dywany Lumen, które doskonale sprawdzą się jako dekoracyjny dodatek do pomieszczenia. Będą w stanie stworzyć przytulną atmosferę czy to w sypialni, czy w pokoju dziecka. Takie ocieplenie aranżacji sprawi, że w pomieszczeniu będziesz przebywać z większą przyjemnością.

Nienawidzisz stawać bosymi stopami na zimnej podłodze? Zapewne niejeden raz spotkało Cię to we własnej sypialni. Możesz tego w prosty sposób uniknąć. Wystarczy, że wykorzystasz produkty z prezentowanej serii. Dzięki nim stworzysz skuteczną warstwę izolacyjną, która chroni przed chłodem np. z glazury. Metodę tę wykorzystaj szczególnie w pokoju dziecka. Na dywanie Twoja pociecha będzie miała większy komfort podczas zabawy niż na zimnych płytkach czy panelach. Taka izolacja doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, w którym się relaksujesz. W salonie lub w sypialni również docenisz to rozwiązanie.