Produkty

Produkty z serii Magic Asyria

Dywany Magic Asyria – dla wyjątkowego wnętrza

Oferta sklepów Castorama obejmuje duży wybór produktów z kategorii dywanów. Wśród nich z pewnością wyróżnia się seria Magic Asyria do wykańczania podłogi. To produkty o wyjątkowym designie i klasycznym wzornictwie. Doskonale sprawdzą się w niemal każdym wnętrzu. Produkty te będą idealne dla zwolenników minimalizmu. Równie dobrze komponują się w pomieszczeniach urządzanych przez osoby ceniące sobie każdy najdrobniejszy detal w aranżacji wnętrza.

Dywany służą do wykańczania podłogi wewnątrz pomieszczeń. Nadają się przy tym do pokoi prywatnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Produkty te są jednak nie tylko ozdobą każdego miejsca. Mają również szereg bardzo praktycznych zastosowań i właściwości. Dzięki temu dywan będzie funkcjonalnym dodatkiem, który odmieni wygląd każdego pomieszczenia. Zadba przy tym o odpowiedni poziom wilgotności czy też hałasu w miejscu, w którym spędzasz czas.

Duży wybór dostępnych rozmiarów dywanów ułatwi Ci dopasowanie ich do ilości wolnego miejsca. Chcesz pokryć dywanem całą powierzchnię podłogi? A może szukasz jednego niewielkiego produktu, który nada ostateczny rys aranżacji wnętrza? W obu przypadkach sprawdzą się produkty z tej serii.

Dywany Magic Asyria – doskonałe właściwości i nie tylko

Wełniane dywany to z pewnością produkty idealne do każdego wnętrza. Dlatego koniecznie zapoznaj się z tym, co oferuje Ci seria Magic Asyria. Dywanów o dużej trwałości i zarazem wyjątkowej wytrzymałości nie musisz używać wyłącznie w pomieszczeniach prywatnych. Produkty te wyróżniają się wyjątkową miękkością, a przy tym ogromną wytrzymałością. Wszystko to sprawia, że posłużą Ci dobrze przez długi czas. Znacznie łatwiejsze będzie także ich czyszczenie. Nie bez znaczenia jest też miękkość dywanu, która sprawia, że aż chce się wypoczywać w pomieszczeniu wykończonym tym produktem.

Produkty z tej serii wyróżniają się także higroskopijnością. Cecha ta pozwala na zachowanie odpowiedniego poziomu wilgotności w każdym pomieszczeniu. To również ma duży wpływ na komfort przebywania w danym wnętrzu.

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu, czy w budynku wielorodzinnym, zadbaj o dodatkowe wygłuszenie podłogi. Zapewnią Ci je dywany z tej serii. Ograniczą hałas, który generujesz podczas chodzenia po domu. Równocześnie zmniejszą napływ dźwięków z dołu. To idealne rozwiązanie dla wielbicieli ciszy.

Zbyt duży hałas? Nie musi tak być

Mieszkasz w zabudowie wielorodzinnej? W takim razie zapewne wiesz, jak kłopotliwi mogą być sąsiedzi z dołu. W rozwiązaniu tego problemu, przynajmniej częściowo, pomogą Ci dywany Magic Asyria. Produkty te są wykonane z wełny, dzięki czemu bardzo dobrze wyciszają dźwięki. W ten sposób zdołasz ograniczyć zbyt głośnią muzykę, w której lubują się sąsiedzi z dołu.

Higroskopijny dywan umożliwia także utrzymanie odpowiedniej wilgotności wnętrza. W przypadku jej nadmiaru produkt będzie wchłaniał i magazynował wilgoć. Odda ją do powietrza, gdy w pokoju powietrze stanie się zbyt suche. W ten sposób bez większych trudności utrzymasz pożądaną wilgotność we wnętrzu.