Produkty

Produkty z serii Nico

Lustra łazienkowe Nico – do nowoczesnych wnętrz z charakterem

Aby wykończyć łazienkę i stworzyć bardziej funkcjonalną przestrzeń, skorzystaj z produktów z kategorii luster łazienkowych. Tych masz do wyboru ogromne ilości. Prostokątne, kwadratowe i okrągłe – to tylko niektóre z dostępnych kształtów. Do tego ze zintegrowanym oświetleniem lub bez niego. Z pewnością zdołasz wybrać produkt idealny dla siebie. Jeśli natomiast cenisz sobie prostotę, wyraziste wzory i nowoczesny design, idealna dla Ciebie będzie seria Nico.

Luster łazienkowych z ramami możesz użyć w każdym wnętrzu. Jednak czarne obramowanie produktów z tej serii najlepiej komponuje się z wnętrzami nowoczesnymi. Doskonale prezentuje się szczególnie na tle jasnego wykończenia ścian. Równocześnie wąskie ramy nie pomniejszają optycznie wnętrza i nie utrudniają korzystania z lustra. Zapewniają natomiast wykończenie o wysokiej jakości wykonania oraz niepowtarzalnej estetyce.

Seria ta obejmuje lustra w różnych rozmiarach, a także o różnych kształtach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz produkt do układu oraz rozmiarów swojej łazienki. Dzięki temu zdołasz stworzyć wyjątkowe miejsce w swoim domu.

Lustra łazienkowe Nico to wysoka jakość wykonania

Seria Nico do wykańczania łazienki z pewnością wyróżnia się ciekawym, nowoczesnym designem. Czarne ramy są wyjątkowym wykończeniem brzegów lustra. Chronią je również przed uszkodzeniami mechanicznymi i przypadkowym wyszczerbieniem jego brzegów. Zabezpieczają także przed skaleczeniem się o krawędź lustra.

Wysoka jakość wykonania tych produktów przejawia się w każdym, nawet najdrobniejszym detalu. Do produkcji wykorzystano aluminium szczotkowane. To wytrzymały i odporny na wilgoć materiał. Został wykończony powłoką czarnej farby. Dzięki temu jest dodatkowo zabezpieczony przed szkodliwym wpływem większej wilgotności, jaka panuje w łazience.

Produkty z omawianej serii są również bardzo uniwersalne. Możesz wieszać je w pionie i poziomie. Zapewnia to dużą swobodę podczas aranżacji pomieszczenia. Ułatwia również dopasowanie położenia lustra do Twoich preferencji.

Klarowny obraz o każdej porze dnia i nocy

Lustra łazienkowe Nico są stworzone do tego, abyś w swojej łazience czuł się dobrze. Dzięki nim jesteś w stanie znacząco poprawić estetykę pomieszczenia. Co jednak bardzo ważne, nie musisz wypełniać jej zbędnymi bibelotami. Już samo lustro stanie się wyjątkową dekoracją o bardzo funkcjonalnym zastosowaniu. W ten sposób zdołasz także optycznie powiększyć pomieszczenie. Ta dodatkowa przestrzeń, nawet jeśli tylko wirtualna, wpłynie na komfort korzystania z łazienki.

Czy to podczas mycia zębów lub golenia, czy robienia makijażu, lustro w łazience jest bardzo potrzebne. Dzięki niemu znacznie łatwiej wykonasz mniej lub bardziej podstawowe zabiegi pielęgnacyjne. Produkt ten będzie odpowiedni dla kobiet i mężczyzn. Skorzystają z niego również dzieci, którym pomoże w myciu zębów. Każda czynność stanie się dużo łatwiejsza. Już nigdy nie wyjdziesz z domu źle ogolony lub ze źle ułożoną fryzurą.