Produkty

Produkty z serii Romesco

Zlewozmywaki Romesco zadbają o funkcjonalność Twojej kuchni!

Jeśli urządzasz kuchnię o niewielkiej powierzchni, warto abyś zadbał o jej funkcjonalność. Wielofunkcyjne zlewozmywaki Romesco są nieocenione, jeśli trudno jest Ci wygospodarować osobną przestrzeń do przygotowywania posiłków. Zaletą dostępnych zlewozmywaków jest to, że produkt został wyposażony w deskę do krojenia. Ponadto mają wbudowany ociekacz z pojemnikiem na sztućce. Dzięki temu zaoszczędzisz dodatkową przestrzeń w kuchni.

Zlewozmywaki Romesco – praktycznie zaplanuj przestrzeń

Seria Romesco zlewozmywaków pomoże Ci w praktycznym zaplanowaniu przestrzeni. Stalowe elementy, z których wykonany został zlewozmywak cechują się wysokim stopniem odporności na zarysowania oraz rozmaite uszkodzenia mechaniczne. Zabudowana deska do krojenia niweluje ryzyko pobrudzenia blatów, bo wszystkie odpadki będą wpadały do zlewu. Ociekacz sprawia, że suszenie świeżo umytych sztućców czy naczyń przebiega w mgnieniu oka. Zlew nie wymaga specjalnej konserwacji i pielęgnacji. Sprzątany regularnie, zachowa doskonałą kondycję przez lata.

Mała przestrzeń – żaden problem!

Seria Romesco do wyposażenia kuchni może rozwiązać problemy organizacji małych przestrzeni. Jednak dzięki niebywałej funkcjonalności produkty te są także przydatne w kuchniach o dużym metrażu. Nagromadzenie funkcjonalnych narzędzi wokół zlewozmywaka ułatwia utrzymanie blatów w czystości. Narzędzia, które wykorzystujesz bezpośrednio do krojenia warzyw na desce możesz od razu opłukać i odłożyć na ociekacz. Dzięki temu oszczędzasz wiele czasu, a wszystkie niezbędne akcesoria jakich potrzebujesz do przyrządzania ulubionych dań masz pod ręką.