Produkty

Produkty z serii Sedna

Użyteczne gniazda i łączniki Sedna do każdego pomieszczenia

Odpowiadają nie tylko za prawidłowy dostęp do zasilania energią elektryczną, ale również stanowią element aranżacyjny w każdym pomieszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę gniazd i łączników, które różnią się przede wszystkim szczegółowym przeznaczeniem. Wśród nich znajdziesz niezbędne podczas instalacji ramki pojedyncze lub wielokrotne. Do kompletu wybierzesz także gniazda w różnorodnych wersjach – podwójnej pionowej lub pojedynczej. Do całości nie może zabraknąć gniazdek do podłączenia sieci internetowej bądź telewizji i wszelakich łączników.

Oprócz przeznaczenia seria Sedna gniazdek i łączników wyróżnia się także pod względem niebanalnego stylu i kolorystyki. W zależności od preferencji dostępne są w ofercie zarówno klasyczne modele w jasnych odcieniach, jak i bardziej współczesne w kolorze intensywnego grafitu bądź aluminium. W ten sposób stworzysz kompletny i jednolity zestaw, który dopasujesz do swojej aranżacji bez względu na to, w jakim stylu została wykonana.

Funkcjonalność, jakość oraz styl w jednym

Gniazda i łączniki Sedna wyróżniają się zwłaszcza pod kątem designu i wykonania. Mimo tego, że ich przeznaczenie jest przede wszystkim funkcjonalne, stanowią również ważny punkt dekoracyjny w każdym pomieszczeniu. Wpływają bowiem na całkowity wygląd aranżacji. Zarówno z gniazdek, jak i łączników korzystasz na co dzień. Każdy z tych rodzajów wyróżnia się solidnym wykonaniem. Do produkcji poszczególnych elementów zostały wykorzystane tworzywa, które determinują ich trwałość.

Do najczęściej używanych można zaliczyć poliwęglan, ASA i ABS. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów produkty są wytrzymałe na uszkodzenia i cechują się szczelnością. Produkty tego typu przydadzą Ci się w pomieszczeniu każdego rodzaju. Bez nich funkcjonowanie gospodarstwa domowego, biur, warsztatów oraz budynków użyteczności publicznej byłoby bardzo utrudnione lub nawet niemożliwe. Zarówno gniazda, jak i łączniki są bezpiecznym zakończeniem instalacji elektrycznej, z której możesz korzystać jako użytkownik.

Gniazda i łączniki o różnych parametrach i przeznaczeniu

Seria Sedna do instalacji elektrycznej sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, a znajdujące się w niej produkty spełniają określone zadanie. Jeżeli chcesz wykonać optymalną ilość punktów dostępowych, przydadzą Ci się do tego gniazda zasilające. Możesz wybrać pojedyncze bądź podwójne w zależności od tego, ile urządzeń ma działać w danym miejscu. Pamiętaj, że odpowiednio zaplanowana ilość i właściwe rozmieszczenie nie przeciąży całej instalacji.

Chcesz także mieć stały punkt podłączenia zarówno sieci internetowej, jak i telewizji? Do tego wykorzystaj specjalne gniazda RTV bądź komputerowe. W ten sposób unikniesz prowadzenia przewodu przez całą kondygnację domu. Aby zapewnić optymalne oświetlenie nie zapomnij o łącznikach pojedynczych lub podwójnych. Planujesz bardziej zautomatyzować dostęp światła w pomieszczeniu? Posłuży Ci do tego funkcjonalny ściemniacz, którym dostosujesz intensywność oświetlenia do swoich potrzeb.