Produkty

Produkty z serii System szynowy

Spoty lampy System szynowy – nowoczesna forma oświetlenia dla domu

Tradycyjne rodzaje oświetlenia w pewnych warunkach po prostu się nie sprawdzają. Wtedy warto zastanowić się nad wyborem spotów lamp, czyli wszystkich tych źródeł światła, które dają punktowe strumienie oświetlające niewielką przestrzeń. Mogą być one umieszczone osobno i gotowe do montażu pojedynczo, a także stanowić element większej kolekcji. 

Seria System szynowy spotów lamp pokazuje, jak w prosty sposób możesz zamontować dowolną liczbę opraw za pomocą jednej szyny montażowej. Kolekcja obejmuje zarówno reflektory, których pozycję możesz drobiazgowo ustawić zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, jak też lampy wiszące. Wybór odpowiedniej oprawy zależy wyłącznie od Ciebie. Wszystkie produkty, z uwagi na klasę szczelności, nadają się do montażu we wnętrzach, w których nie występuje wzmożona wilgotność powietrza.

Produkty w ramach tej kolekcji dostępne są z dwóch podstawowych kolorach. Różnią się strumieniem świetlnym, co przekłada się bezpośrednio na odbiór jasności danej lampy. Zostały wyposażone w diody LED o zimnej barwie, dzięki czemu stanowią doskonały wybór do gabinetów czy wszystkich pomieszczeń, które nie mają służyć jedynie relaksowi.

 

Co wyróżnia produkty z tej serii?

Przede wszystkim sposób montażu. Spoty lampy System szynowy są dostosowane do montażu na specjalnej szynie, którą trzeba zamocować bezpośrednio na płaskiej powierzchni – suficie albo, w niektórych przypadkach, ścianie. Montaż wyłącznie sufitowy wymagany jest w przypadku wszystkich modeli lamp wiszących. 

Spoty lampy możesz zamontować w tej kolekcji w dowolnej liczbie w ramach jednej szyny. W ten sposób sam decydujesz, ile światła przeznaczysz na oświetlenie konkretnego fragmentu wnętrza – i w dowolnej chwili możesz zwiększyć lub zmniejszyć liczbę lamp. Do Twojej dyspozycji dostępne są oprawy białe lub czarne. Wykorzystaj jeden kolor albo przeplataj je w zależności od aranżacji danego pomieszczenia.

Wszystkie rodzaje spotów lamp zostały przygotowane w formie reflektorów LED. Różni je przede wszystkim jakość strumienia świetlnego – im wyższe wartości lumenów, tym jaśniej odbiera światło ludzkie oko. To pomocne zwłaszcza w zestawieniu z reflektorami ruchomymi, które możesz ustawiać na dowolnej pozycji, zależnie od swoich potrzeb.

 

Gdzie wykorzystać spoty lampy System szynowy?

Przede wszystkim we wszystkich wnętrzach o charakterze industrialnym, minimalistycznym czy po prostu nowoczesnym. Sprawdzą się we wnętrzach mieszkalnych, jeśli mają one właśnie taki charakter. Dobrze pasują zwłaszcza do loftów czy wnętrz typu studio, o dużej, otwartej przestrzeni. Możesz z ich pomocą podkreślić na przykład ciekawe obrazy albo inne elementy wystroju, które są dla Ciebie szczególnie istotne.

Jednocześnie seria System szynowy do tworzenia aranżacji oświetlenia może być dobrym wyborem w bibliotekach, gdzie jedna lampa wisząca może odpowiadać jednemu stolikowi do pracy. Alternatywy system z reflektorami o regulowanych pozycjach sprawdzi się w barach, na przykład niedaleko sceny.