Produkty

Produkty z serii Tazetta

Poznaj pojemniki i kartony Tazetta

Dla utrzymania porządku w każdym domu niezbędne jest używanie pojemników i kartonów pozwalających na gromadzenie śmieci. Wybierając kilka koszy o  różnych rozmiarach, możesz z powodzeniem dokonywać segregacji odpadów w trosce o środowisko. Seria Tazetta do czasowego gromadzenia odpadów to świetne rozwiązanie do wnętrz o różnym charakterze. Jego prosty wygląd idzie w parze z wykorzystaniem nowoczesnego materiału i higienicznych rozwiązań konstrukcyjnych.

Proste i funkcjonalne kosze na śmieci

Prostota jest cechą, którą ceni się we współczesnym świecie. Potwierdza to seria Tazetta pojemników i kartonów, która oferuje klasyczne kosze na śmieci idealne do domu, biura czy gabinetu. Wszystkie produkty w serii wykonane są z lekkiego, ale trwałego polipropylenu. Materiał ten jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Pokrywa typu swing otwiera się z obu stron oraz jest higieniczna. Zakrywa zawartość kosza, co podnosi walory estetyczne pomieszczenia i ogranicza nieprzyjemny zapach. Ten typ pojemników i kartonów sprawdzi się też w warsztatach czy spiżarniach, bo jest odporny na działanie wilgoci.

Pojemniki i kartony Tazetta pomocą w porządkach

Szukasz sposobu na wygodną segregację śmieci w swoim domu? Pojemniki i kartony o właściwym litrażu pozwolą Ci przeznaczyć na konkretny typ śmieci dokładnie tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Najmniejszy kosz sprawdzi się w pokoju dziecka czy nastolatka, dopiero uczących się dbania o ład w otoczeniu. Średniej wielkości pojemniki i kartony Tazetta to świetny wybór do biura albo gabinetu, zwłaszcza z uwagi na higieniczną pokrywę typu swing.