Produkty

Miski wc bezkołnierzowe Cavally – łatwe do utrzymania w czystości

Miski wc bezkołnierzowe Cavally – łatwe do utrzymania w czystości

Czyszczenie toalety to czynność, której nikt nie lubi. Nic dziwnego – jest to spowodowane tym, że w środku gromadzą się bakterie, przez co jest to jedno z najmniej higienicznych miejsc w całej łazience. Oprócz tego wewnątrz wc gromadzi się również kamień, który bardzo trudno usunąć. To on powoduje, że toaleta wydaje się brudna, mimo że jest czyszczona regularnie. Jak sobie poradzić z tym problemem? W naszej kolekcji misek bezkołnierzowych Cavally znajdziesz modele, które stworzyliśmy specjalnie z myślą o łatwym i skutecznym czyszczeniu.

Kompakty wc bezkołnierzowe

Kompakty wc bezkołnierzowe są łatwe w czyszczeniu, ponieważ nie posiadają kołnierza. Kiedyś takie modele były znacznie droższe niż standardowe miski. Jednak przez wzgląd na ich praktyczność i wygodę korzystania uznaliśmy, że ich cena powinna być przystępna. Tak, by każdy mógł sobie pozwolić na zakup tego praktycznego rozwiązania.

kompakty wc bezkołnierzowe

Miski wc bezkołnierzowe – co je wyróżnia?

Na czym polega różnica pomiędzy tradycyjnymi sedesami a miskami wc bezkołnierzowymi? Te pierwsze mają zakrzywiony kołnierz, pod którym gromadzą się osad i bakterie. Niestety, nawet częste czyszczenie nie pomaga pozbyć się tego problemu. Brak kołnierza w misce wc sprawia, że podczas spłukiwania woda usuwa większość bakterii. Dzięki temu czyszczenie toalety jest znacznie łatwiejsze.

Wygodne sprzątanie

W naszej ofercie sedesy Cavally są dostępne również w wersji przeznaczonej do montażu ściennego. Takie rozwiązane znacznie ułatwia mycie podłogi, ponieważ nie trzeba manewrować pomiędzy stojącymi elementami wyposażenia.

miski wc bezkołnierzowe

Deska sedesowa z funkcją szybkiego demontażu

Ciekawą propozycją są również deski sedesowe z funkcją szybkiego demontażu. To dobra opcja, zwłaszcza jeśli planujesz gruntowne porządki. Szybko zdemontujesz deskę i z łatwością wyczyścisz pod nią powierzchnię.

Zaokrąglony kształt

W tradycyjnych sedesach często można spotkać się z wieloma zakamarkami. Gromadzą się tam bakterie i kurz, przez co trudno jest utrzymać je w czystości. Zaokrąglony kształt miski sprawia, że znacznie łatwiej jest ją wyczyścić na zewnątrz.

Doradca Dział wykończenie

Dział Wykończenie

Powiązane artykuły

Urządzenie małej łazienki – wykorzystaj jej potencjał

Urządzenie małej łazienki – wykorzystaj jej potencjał
Choć rozmiar łazienki ma duże znaczenie, równie ważne są zastosowane w niej rozwiązania, które mogą sprawić, że będzie się ona wydawać b...
Czytaj więcej

Montaż sedesu podwieszanego – instrukcja

Montaż sedesu podwieszanego – instrukcja
Podwieszany sedes to charakterystyczny element nowoczesnej łazienki. Gdy przykręcisz stelaż do ściany i sprytnie ukryjesz komponenty toalety w zabudow...
Czytaj więcej

Jak urządzić toaletę?

Jak urządzić toaletę?
Toaleta to wyzwanie dla każdego projektanta wnętrz. To niewielkie pomieszczenie jest bardzo wrażliwe na każdą aranżacyjną pomyłkę. Możesz ich uniknąć ...
Czytaj więcej

Komentarze

Ocena i komentarz dla:

Miski wc bezkołnierzowe Cavally – łatwe do utrzymania w czystości