Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Wiertła i bity

Strzałka w prawo

Wiertła SDS Plus do betonu

Strzałka w prawo

Wiertła SDS Plus do betonu

Do prac remontowo-budowlanych potrzebne są sprawne elektronarzędzia. Z kolei warunkiem korzystania z nich jest sprzęt, który znajdziesz w tej kategorii. Wiertło SDS Plus jest podstawowym elementem, dzięki któremu urządzenie będzie spełniało swoją funkcję.

Filtry

Wiertła SDS Plus do betonu

Do prac remontowo-budowlanych potrzebne są sprawne elektronarzędzia. Z kolei warunkiem korzystania z nich jest sprzęt, który znajdziesz w tej kategorii. Wiertło SDS Plus jest podstawowym elementem, dzięki któremu urządzenie będzie spełniało swoją funkcję.

114 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Wiertła i bity

Wyświetlanie 24 z 114 produktów

Załaduj więcej

Wiertło SDS Plus do elektronarzędzi

Do prac remontowo-budowlanych potrzebne są sprawne elektronarzędzia. Z kolei warunkiem korzystania z nich jest sprzęt, który znajdziesz w tej kategorii. Wiertło SDS Plus jest podstawowym elementem, dzięki któremu urządzenie będzie spełniało swoją funkcję. Aby z niego skorzystać, nie musisz być fachowcem w dziedzinie budowlanej. Wystarczy, że w swoim warsztacie posiadasz odpowiednie narzędzia i jesteś miłośnikiem majsterkowania, który samodzielnie wykonuje wszystkie prace remontowe.

W jednym miejscu zebraliśmy dla Ciebie różne modele, które różnią się specyfikacją. Znajdziesz tu wiertła o różnej długości, przeznaczeniu oraz średnicy. Dzięki temu dopasujesz produkt do rodzaju wykonywanych obowiązków. Elementy posłużą Ci wielokrotnie w najprostszych czynnościach i bardziej skomplikowanych pracach remontowych. To co wyróżnia wiertła SDS Plus to także trwałość, którą zapewnia utwardzony rdzeń i spiralna budowa.

DO CZEGO PRZYDA CI SIĘ WIERTŁO SDS PLUS?

W poniższej kategorii znajdują się akcesoria do młotowiertarek i młotów SDS, które pozwalają na wykonywanie otworów w różnych materiałach. Dzięki ich zastosowaniu możesz z łatwością wykonać większość prac remontowych i wykończeniowych w Twoim domu. Produkty są wykonane ze stali lub innych metali, charakteryzujących się trwałością oraz wyprofilowanych w taki sposób, by zachować precyzję przy każdym użyciu – przydadzą się więc również osobom zawodowo związanym z branżą budowlaną.

W zestawieniu znajdziesz wiertła, które ułatwiają obróbkę drewnianych konstrukcji, części altan, tarasów oraz mebli. Z kolei wiertła do betonu SDS Plus umożliwiają wykończenie podjazdów, elewacji budynków, murków oraz ogrodzeń. W ofercie dostępny jest także asortyment przeznaczony do tynku, dzięki czemu bez trudu wykonasz otwory w ścianach i suficie. Oprócz tego znajdziesz tu końcówki służące do wiercenia w metalu – z ich pomocą dokonasz montażu instalacji różnego typu. Szeroka gama produktów proponowanych przez Castoramę i zawartych w tej kategorii pozwoli Ci stworzyć kompletny zestaw akcesoriów.

WIERTŁA SDS PLUS - JAK WYBRAĆ?

Gwarancją dobrze wykonanej pracy jest prawidłowy wybór wiertła. Solidnie przemyślany zakup to przede wszystkim komfort podczas użytkowania narzędzia, Twoje bezpieczeństwo oraz idealny efekt. Każdy z materiałów, który chcesz poddać obróbce, cechuje się zróżnicowaną strukturą i twardością. Wiertła SDS Plus do betonu, cegły oraz kamienia standardowo wykonane są ze stali. Oprócz tego mają również wyprofilowany pod odpowiednim kątem wierzchołek końcówki. Ponadto niektóre modele pokryte są węglikiem wolframu, który znacząco zwiększa ich wytrzymałość.

Jeśli Twoim zadaniem jest przewiercenie się przez twardy materiał, jakim jest na przykład gres, użyj do tego wiertła węglowo-tytanowego. Element skutecznie poradzi sobie z odpornym surowcem, jednocześnie nie powodując dodatkowych pęknięć i uszkodzeń struktury.

Z kolei wiertła SDS Plus do metalu cechują się bardziej oszlifowanym ostrzem. W ten sposób praca na śliskiej i bardzo gładkiej powierzchni będzie o wiele prostsza. Podczas zakupu akcesorium zwróć uwagę na deklarowaną w specyfikacji długość roboczą, tak aby wiertło nie było zbyt krótkie do wykonania zaplanowanej przez Ciebie czynności.