Produkty

Produkty z serii Agro

Doniczki i osłonki Agro – charakterystyka

Przygotowanie letniego ogrodu wymaga nie tylko wiedzy na temat roślin, ale również odpowiedniego sprzętu. Z wykorzystaniem doniczek i osłonek zewnętrznych możesz udekorować ogród, taras lub balkon – zależnie od tego, gdzie mieszkasz i jaką przestrzenią dysponujesz. Pamiętaj tylko, że istotny jest nie tylko wygląd akcesoriów, ale również ich wytrzymałość i jakość. Wszystkie pojemniki powinny być funkcjonalne, trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne.

Zewnętrzne doniczki i osłonki Agro to produkty, które świetnie sprawdzają się podczas uprawy roślin na zewnątrz budynków. Są wykonane z tworzywa sztucznego cechującego się dużą wytrzymałością oraz estetycznym wyglądem. Rozmaite kolory i wersje produktów pozwolą Ci dobrać idealne donice i osłonki do planowanych rozsad. Nie stracą też koloru pod wpływem czynników atmosferycznych. Do skrzynek dobierzesz pasujące podstawki, które zapobiegną wyciekaniu wody i zagwarantują spójny wygląd aranżacji.

Zalety doniczek i osłonek z tej serii

Kluczową kwestią przy wyborze skrzynek na kwiaty sadzone na świeżym powietrzu powinna być ich funkcjonalność. Seria Agro doniczek i osłonek zewnętrznych to produkty przygotowane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Jest ono odporne zarówno na wilgoć, jak i działanie typowej chemii stosowanej przy uprawie roślin. Wersje barwne nie tracą kolorów pod wpływem promieniowania słonecznego. Co więcej, wszystkie produkty cechują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dlatego możesz je zastosować również na tarasie czy balkonie, gdzie mogą być narażone na potrącenie.

Nie mniej istotne jest to, aby aranżacja ogrodu czy balkonu prezentowała się spójnie. Z tego powodu doniczki i osłonki zewnętrzne z tej serii mają możliwość uzupełnienia o podstawki. Dzięki nim zasłonisz nieestetyczny spód donicy. To nie wszystko – będą one zbierały wodę, która wycieka po podlaniu kwiatów, a to zapobiegnie zalaniu powierzchni albo powstawaniu zacieków na elewacji czy podłodze. Z łatwością dobierzesz taką podstawkę, która pasuje zarówno pod względem koloru, jak i rozmiaru i kształtu.

Doniczki i osłonki Agro w Twoim ogrodzie

Estetyczny wygląd doniczek i osłonek zewnętrznych z tej serii sprawia, że możesz je wykorzystać podczas tworzenia rabaty na balkonie, tarasie, ale też w ogrodzie. Sprawdzą się szczególnie w miejscach takich jak zewnętrzne parapety niskich okien piwnicznych albo rozmaite pieńki i inne dekoracje wokół domu. Z uwagi na charakterystyczny kształt produkty możesz zestawić również z uchwytami, dzięki którym zawiesisz je na płocie, ogrodzeniu czy barierce.

Seria Agro do siania i sadzenia roślin na zewnątrz to świetny wybór w sytuacji, gdy zajmujesz się roślinami od samego początku. Długie skrzynki pozwolą Ci zasiać kwiaty albo warzywa, a potem przygotować miejsca na szczepki i sadzonki. Są jednak też doskonałym rozwiązaniem, gdy zależy Ci tylko na przesadzeniu roślin, które masz w planie kupić w sklepie lub szkółce. Pamiętaj tylko, aby podczas tworzenia wielogatunkowych aranżacji zadbać o odpowiedni rozmiar skrzynki.