Produkty

Produkty z serii Arve

Systemy ogrodzeniowe Arve – wizytówka Twojego domu

Ogrodzenie domu pełni funkcję dekoracyjną i ochronną. Aby zewnętrzna aranżacja była zgrana, wszystkie jej elementy powinny być do siebie dopasowane. W tej kategorii znajdziesz naszą ofertę systemów ogrodzeniowych, które wykonane są z drewna. Bez problemu dobierzesz je tak, by pasowały do stolarki okiennej, elewacji oraz bramy garażowej. Przęsła płotu różnią się pod względem rozmiarów, które dopasujesz bezpośrednio do powierzchni, którą chcesz ogrodzić. Po obliczeniu długości wybierz odpowiednią ilość elementów. Dostępne są także modele o zakończeniu półokrągłym lub prostym. W ten sposób stworzysz klasyczną lub nowoczesną konstrukcję według swoich preferencji. Systemy ogrodzeniowe Arve posłużą Ci do ogrodzenia zarówno posesji, firmy jak i działki rekreacyjnej. Dzięki nim w szybki sposób ochronisz swoją prywatność przed przechodniami i sąsiadami. Są godną polecenia alternatywą dla pojedynczych desek oraz metalowych komponentów. Wyglądają równie estetycznie i efektownie, jak inne dostępne modele.

Dlaczego warto wybrać systemy ogrodzeniowe Arve?

Co takiego wyróżnia artykuły znajdujące się w tej kategorii? Seria Arve systemów ogrodzeniowych wykonanych z drewna to ponadczasowe rozwiązanie, które posłuży Ci przez długie lata. Każde z dostępnych w naszej ofercie przęseł jest bardzo łatwe w montażu. Przymocujesz je do słupka tylko przy użyciu wsporników montażowych. Zatem nie musisz być fachowcem i posiadaczem wyspecjalizowanych narzędzi. Samodzielnie sprawisz, że Twoja posesja będzie skutecznie odosobniona od sąsiedniej działki. Na uwagę zasługuje równe cięcie bez widocznych uszczerbień. Każda listwa jest gładka i idealnie wykończona. Nie musisz także martwić się o trwałość ogrodzenia. Drewno zostało zaimpregnowane specjalnym preparatem, który znacznie zwiększa wytrzymałość materiałów. W ten sposób element wytrzymuje nawet skrajne warunki pogodowe. Zarówno deszcz, nadmierne słońce, jak i niskie temperatury nie będą miały wpływu na trwałość ogrodzenia. Przęsła cechują się także naturalną kolorystyką, która różni się pod względem odcieni. Dzięki temu dopasujesz je do każdego terenu.

Zbuduj solidne i efektowne ogrodzenie

Seria Arve do budowy ogrodzenia to przede wszystkim sposób na odgrodzenie swojej posesji od reszty otoczenia. Przy pomocy przęseł zbudujesz solidny płot na wybranej długości. Jednak oprócz tego wykorzystasz je także na wiele innych sposobów. Ze względu na dostępność różnych rozmiarów możesz zagospodarować swoją przestrzeń także wewnątrz ogrodu. Chcesz oddzielić uprawę warzyw i owoców od reszty zieleni, na której przebywają zwierzęta? Wykorzystaj dostępne elementy i zadbaj o optymalne warunki dla swojej hodowli. Przy pomocy drewnianych komponentów z serii Arve stworzysz także efektowne ogrodzenie działki rekreacyjnej. Osłonisz swoją strefę odpoczynku i zyskasz prywatność za każdym razem, gdy postanowisz zrelaksować się w swoim ogrodzie działkowym z dala od miasta. W ten sposób także zabezpieczysz teren przed niechcianymi osobami i ewentualnymi kradzieżami.