Produkty

Produkty z serii Asfora

  1. Poprzednia
  2. 1

Gniazda i łączniki Asfora – niezbędne elementy instalacji elektrycznej

Tego typu akcesoria elektryczne wyróżniają się przede wszystkim ze względu na użyteczność, ale ważna jest także ich wygląd. W naszej ofercie znajdziesz zbiór zróżnicowanych gniazd i łączników. Stanowią one podstawowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. Bez niego bowiem funkcjonowanie byłoby utrudnione, albo wręcz niemożliwe. Wszystkie dostępne produkty różnią się przede wszystkim pod względem przeznaczenia. Znajdziesz tu ramki, łączniki o różnym zastosowaniu oraz gniazdka, na przykład komputerowe. 

Seria Asfora gniazd i łączników przyda Ci się do zakończenia instalacji w pomieszczeniach każdego typu. Oprócz tego produkty tej serii wyróżniają się pod kątem szerokiej gamy kolorystycznej. Ze względu na to, że zarówno włączniki, jak i gniazda w pomieszczeniu są widoczne, ważne jest dopasowanie ich do aranżacji pomieszczenia. W trosce o to zgromadziliśmy zróżnicowane propozycje, spośród których możesz wybierać pod względem designu oraz wykonania.

Funkcjonalność i jakość w jednym

Seria Asfora do wykonywania instalacji elektrycznej cechuje się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością oraz doskonałą jakością wykonania. Produkty są podstawowym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego, firm, zakładów i wszelakich pomieszczeń, do których jest doprowadzona energia elektryczna. Wykonane są z tworzyw, które wyróżniają się wytrzymałością. Spełniają wszelkie wymagania pod względem bezpieczeństwa oraz długoletniego użytkowania.

Zarówno gniazda, jak i włączniki dopasujesz także ze względu na kolor. Cechują się one zróżnicowaną kolorystyką. Od klasycznych odcieni bieli po nowoczesny antracyt. W ten sposób możesz zadbać nawet o najmniejszy detal tak, by pasował do całej aranżacji. Elementy są także odporne na szkodliwe czynniki, takie jak korozja. Modele gniazd do podłączenia sieci bądź telewizji mają także dogodne oznaczenia, które pozwolą na prawidłowe podłączenie przewodów.

Do czego wykorzystasz gniazda i łączniki z tej serii?

Gniazda i łączniki Asfora stanowią niezbędny element instalacji, która odpowiedzialna jest za doprowadzenie energii elektrycznej do pomieszczenia. Do podłączenia urządzeń niezbędne będą gniazda pojedyncze lub dostępne w zestawach. Dzięki temu zaopatrzysz w prąd jeden lub więcej odbiorników znajdujących się w salonie bądź dowolnym miejscu. Chcesz, aby nieużywane gniazdo było zakryte, zwłaszcza gdy znajduje się na wysokości dostępnej dla dzieci lub zwierząt? Wybierz model z uziemieniem i wbudowaną klapką, która zabezpieczy przed warunkami panującymi na zewnątrz.

Jeśli chcesz estetycznie zakończyć instalację wystarczy, że wybierzesz ramki pojedyncze lub wielokrotne. Dzięki nim zakryjesz przewody oraz inne elementy instalacyjne. Planujesz zamontować dzwonek, zautomatyzować żaluzje bądź zadbać o oświetlenie na schodach? Do tego posłużą Ci nowoczesne łączniki. Z kolei do podłączenia sieci internetowej bądź anteny telewizyjnej przydadzą Ci się gniazda ze specjalnym wejściem. Zastosujesz je zwłaszcza w salonie i pokojach sypialnych.