Produkty

Produkty z serii Berberis

Wyposażenie kuchenne Berberis – charakterystyka

Każda zabudowa – czy to zaprojektowana do potrzeb kuchni, czy też kupiona w formie gotowych mebli – wymaga odpowiedniego wykończenia. Wybór wyposażenia kuchennego, na przykład blatów czy obrzeży, to najprostszy i zarazem najbardziej funkcjonalny sposób na zagospodarowanie przestrzeni na otwartych szafkach w kuchni. Najlepiej wybierać jest produkty o wadze dostosowanej do wytrzymałości szkieletu zabudowy. Korzystnym rozwiązaniem mogą być produkty z płyt wiórowych o wysokiej wytrzymałości, dodatkowo pokryte warstwami ochronnymi.

Wyposażenie kuchenne Berberis to produkty do wykończenia kuchni, w skład których wchodzą między innymi panele przyblatowe oraz same blaty. Cała seria wykonana została z płyty wiórowej pokrytej warstwą laminatu. Panele są dwustronne i dopasowane wyglądem do projektów blatów, dzięki czemu możesz stworzyć spójną, atrakcyjną wizualnie kompozycję. Wszystkie produkty możesz dociąć stosownie do potrzeb. Do wyboru masz zróżnicowane kolory i wzory wykończone zarówno w połysku, jak i macie. Część paneli jest dwustronna.

Zalety blatów i paneli z tej serii

Seria Berberis do zabudowy kuchni jest trwała i charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Blaty są odporne na działanie wody czy chemii gospodarczej, dlatego ich umieszczenie w kuchni poprawi jej funkcjonalność i zagwarantuje wygodę wykonywania codziennych czynności. Dostępność również w większych kawałkach sprawia, że dobierzesz blat, który będzie idealnie pasował do zaplanowanej przez Ciebie zabudowy. Z kolei panel pomoże Ci zagospodarować nietypowe powierzchnie pionowe: zarówno te nad blatem, jak również dzielące poszczególne sekcje w kuchni.

Duża różnorodność wzorów powoduje, że te rodzaje wyposażenia kuchennego idealnie pasują do wnętrz nowoczesnych, przygotowanych w nietypowych aranżacjach. Dwustronne panele dają Ci możliwość stworzenia wystroju pasującego do Twojego gustu czy okoliczności. To świetny wybór dla osób, którym zależy na spójności stylu we wnętrzu, a jednocześnie możliwości jego szybkiej odmiany.

Wyposażenie kuchenne Berberis – wybór do Twojej kuchni

Specjalne produkty pokryte laminatem są znacznie lżejsze od tych wykonanych ze szlachetnych, droższych materiałów. To ułatwia ich dopasowanie do standardowych mebli wielu producentów. Świetnie imitują też marmur czy granit. Będą doskonałym wyborem, jeśli na pozostałe wyposażenie kuchenne wydałeś większość swojego budżetu. Nie wymagają wzmacniania konstrukcji zabudowy, dlatego nie musisz dodatkowo zatrudniać stolarza.

Seria Berberis wyposażenia kuchennego to dobry wybór do mieszkań, ale także powierzchni użytkowych. Antyzabrudzeniowe panele pozwolą Ci stworzyć ciekawe aranżacje w kuchniach pracowniczych albo podzielić przestrzeń blatu na osobne stanowiska, na przykład podczas kursów gastronomicznych. Wszystkie produkty w serii są łatwe w utrzymaniu w czystości, a duża odporność na uszkodzenia mechaniczne sprawi, że nawet przypadkowy kontakt z ostrzem można nie wpłynie na ich wygląd i funkcjonalność.