Produkty

Produkty z serii Forever Paints

  1. Poprzednia
  2. 1

Spraye Forever Paints do dekoracji i renowacji

Doskonałe spraye Forever Paints pozwolą Ci ochronić różnorodne powierzchnie. Produkty z kategorii sprayów wykorzystasz zarówno do metalu, drewna, plastiku, szkła, jak i kamienia. To funkcjonalne rozwiązanie. Możesz wykorzystać je do malowania na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczeń.

Emalie w sprayu są także idealne do stworzenia ozdobnej powłoki, np. o lustrzanym efekcie. Produkty tego rodzaju mają także właściwości konserwujące, a niektóre z nich świetnie radzą sobie z zabezpieczeniem powierzchni przed korozją lub plamami i zaciekami, tworząc powłokę podkładu pod farby.

Dlaczego warto wybrać spraye Forever Paints?

Seria Forever Paints sprayów to praktyczne rozwiązanie. Nałożysz je bez problemu na daną powierzchnię. Jeśli zależy Ci na pomalowaniu lub konserwacji elementów wykonanych z drewna, metalu, tworzywa sztucznego lub szkła – to doskonałe rozwiązanie.

Produkty świetnie radzą sobie z różnymi warunkami atmosferycznymi, dlatego ich stosowanie jest proste i komfortowe. Seria Forever Paints do malowania powierzchni charakteryzuje się także szybkim schnięciem. W zależności od tego, na jakim efekcie Ci zależy, bez problemu wybierzesz odpowiedni produkt spełniający Twoje potrzeby. To zasługa bogatego wyboru produktów w ofercie.

Malowanie powierzchni – szybko i sprawnie

Zależy Ci na uniwersalnej emalii do każdego rodzaju powierzchni? Wybierz spray w odpowiednim kolorze, a następnie błyskawicznie nałóż warstwę na wybrany element. Dzięki doskonałym właściwościom emalia ma bardzo dobre krycie. Wykorzystasz ją np. do pomalowania donicy czy elementów dekoracyjnych w ogrodzie. Dzięki temu, że emalia jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne, nie musisz się martwić o uszkodzenia.

Udekoruj swój dom i ogród

Chcesz nadać lustrzany efekt swoim elementom dekoracyjnym? Nie ma problemu. W tej serii znajdziesz produkty, dzięki którym zyskasz zupełnie nową, lśniącą powłokę drewna, szkła czy metalu. Emalia w sprayu jest prosta w obsłudze, dlatego z łatwością przeprowadzisz renowację mebli lub ozdobisz swoje ściany. Bez problemu wykorzystasz ją także na zewnątrz do wyjątkowej dekoracji balustrady czy doniczek na parapecie.

Metaliczny efekt malowania

Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni odcień spośród wielu ciekawych propozycji w ofercie, a następnie nałożysz warstwę emalii na wybraną powierzchnię. W ten sposób stworzysz błyskawicznie powłokę o metalicznym i satynowym wykończeniu na swoich starych meblach czy dodatkach. Emalia jest nieodłącznym elementem dekoracyjnym osób, które uwielbiają nadawać drugie życie swoim meblom lub elementom wykończenia.

Doskonałe zabezpieczenie powierzchni

Chcesz szybko i sprawnie ochronić ściany przed zaciekami? Wybierz emalię w sprayu, którą zamaskujesz niedoskonałości bez konieczności odświeżenia ściany farbą. Emalię wykorzystasz także do płyt kartonowo-gipsowych lub betonu. W ten sposób pozbędziesz się nieestetycznych plam, a także zabezpieczysz podłoże przed działaniem wilgoci. A może zależy Ci na stworzeniu powłoki antykorozyjnej? Nie ma problemu. Z farbą podkładową w sprayu, którą znajdziesz w tej serii, poradzisz sobie z zabezpieczeniem konstrukcji przed korozją.