Produkty

Produkty z serii Jyvaskyla

Lustra Jyvaskyla do Twojego domu

Lustra są niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Seria Jyvaskyla idealnie nadaje się do stylu aranżacyjnego panującego we wnętrzu Twojego mieszkania. Produkt optycznie powiększa przestrzeń oraz może odgrywać rolę dekoracyjną. Ponadto świetnie sprawdza się w niewielkim pomieszczeniu. Sklep internetowy Castorama oferuje szeroką gamę produktów z kategorii luster.

Lustra Jyvaskyla i ich zastosowanie

Lustra Jyvaskyla są dostępne w naszym markecie w różnych rozmiarach i kształtach. Cechuje je różnorodność ram. Dzięki temu dopasujesz je do każdego stylu, w jakim jest wykończone Twoje mieszkanie. Seria Jyvaskyla luster wykonanych z MDF-u w połączeniu ze szkłem to funkcjonalne, a zarazem niezwykle dekoracyjne elementy wyposażenia wnętrz. Lustra możesz wykorzystać w łazience bądź innym pomieszczeniu, w którym zapewnią Ci możliwość wygodnego sprawdzenia Twojego wyglądu przed wyjściem z domu.

Lustrzane odbicie spowoduje, że małe pomieszczenie stanie się optycznie większe. Zastosowanie luster w niedużej łazience to najczęstszy trick aranżacyjny dekoratorów wnętrz. Pomieszczenie staje się wtedy jaśniejsze oraz bardziej przestronne. Lustro łazienkowe Jyvaskyla w prostokątnym kształcie wizualnie zwiększy rozmiar Twojej małej łazienki. Ponadto jest wysokie, dlatego bez problemu obejrzysz w nim całą swoją sylwetkę.

Lustra łazienkowe

Seria Jyvaskyla luster posiada oryginalną, szeroką ramę w kolorze brązowym, która spełnia również funkcję dekoracyjną. Sprawdzi się nie tylko w łazience, ale także w przedpokoju oraz sypialni. Lustro Jyvaskyla jest jednak przede wszystkim elementem wyposażenia funkcjonalnej łazienki. W dużej szklanej tafli możesz się komfortowo przejrzeć i przygotować do wyjścia z domu. Przed lustrem wykonasz makijaż oraz fryzurę.

Lustra w sypialni

Przed lustrem w sypialni dopasujesz garderobę i dodatki. Seria Jyvaskyla luster do mieszkań   posiada białą ramę i idealnie harmonizuje ze skandynawską stylistyką w Twojej sypialni lub łazience. Dzięki lustrom Jyvaskyla zmienisz aranżację swojego mieszkania według indywidualnego pomysłu.

Lustro Jyvaskyla łatwo zamontujesz na ścianie w Twojej łazience. Ułatwi Ci ono wykonywanie codziennych czynności pielęgnacyjnych i zachowanie przy tym dokładności. Przynajmniej kilka razy celowo lub mimochodem zerkasz w lustro, tak więc jest bardzo ważne, żeby produkt był dostosowany do Twoich potrzeb. Lustro posiada szeroką i stylową ramę, która jest ozdobą Twojego pomieszczenia. Bardzo łatwo się komponuje z każdą ścianą ze względu na to, że posiada kształt prostokąta.

Zalety luster Jyvaskyla

Seria Jyvaskyla luster jest specjalnie zaprojektowana dla podniesienia Twojego komfortu w łazience. Produkty z serii odzwierciedlają Twój styl. Możesz je dopasować zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Za pomocą luster z serii Jyvaskyla odświeżysz wnętrze i małymi środkami ponownie zaaranżujesz wystrój domu. Lustrami możesz ozdobić każde pomieszczenie.