Produkty

Produkty z serii Lemhi

Drewniane słupki, listwy i kantówki Lemhi

Jeśli chcesz stworzyć małą architekturę drewnianą wokół swojego domu, na pewno będziesz potrzebował słupków, listew i kantówek. Są to produkty wykonane z drewna, poddane obróbce i przycięte na odpowiedni wymiar. Służą do wzmacniania konstrukcji drewnianych i przenoszenia obciążeń. Niektóre z nich mają specjalny kształt, który ułatwi montaż paneli ogrodzeniowych. Te elementy nośne mogą stać się słupkami pionowymi ogrodzenia czy innej budowli. Słupki poddane są procesowi impregnacji pod wysokim ciśnieniem. Dlatego możesz stosować je zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Pomogą Ci w czasie prac remontowych w mieszkaniu czy biurze. Wzmocnią konstrukcję garażu lub domku gospodarczego. Słupki, listwy i kantówki Lemhi znajdą zastosowanie także w warsztacie majsterkowicza.

Wyjątkowe elementy z drewna

Za trwałość i stabilność konstrukcji drewnianych odpowiadają ich nośne belki. Seria Lemhi słupków, listew i kantówek cechuje się dbałością o doskonałe wykonanie. Wszystkie elementy obejmuje pięcioletnia gwarancja, co świadczy o ich jakości. Przekroje dobrano w ten sposób, aby opierały się nawet dużemu naciskowi. Ponadto powierzchnie płaskie i krawędzie są heblowane. Dzięki temu nie narazisz się na przypadkowe wbicie drzazgi ani na skaleczenie. Wszystkie kantówki produkowane są z myślą o różnorodnym zastosowaniu i bardzo dużej uniwersalności. Dlatego w bogatej gamie przedmiotów z serii znajdziesz wiele rodzajów belek drewnianych. Ponadto każdy element jest impregnowany ciśnieniowo, co wpływa na jego odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Pamiętaj, aby co dwa lata pokryć je nową warstwą impregnatu. Jeśli zastosujesz się do uwag producenta, zachowają swoją żywotność o wiele dłużej. Produkty z tej serii występują w kolorze zielonym bądź naturalnym. Jeśli będziesz potrzebował innej barwy, z łatwością pomalujesz je bejcą lub specjalnymi farbami do powierzchni drewnianych. Kantówki i listwy bardzo dobrze chłoną farbę, dzięki czemu ich wygląd na długo pozostaje w świetnym stanie.

W czym pomocne będą słupki, listwy i kantówki Lemhi?

Nie ma jednej dziedziny, do której przeznaczone są zebrane tu elementy. Seria Lemhi do konstrukcji drewnianych przyda Ci się w czasie budowy płotu wokół działki czy ogrodu. Wtedy wystarczy wkopać kantówkę do ziemi i wzmocnić podłoże żwirem lub betonem. Belki o większej średnicy mogą stanowić podporę wiaty lub wzmocnienie budynku gospodarczego. Możesz użyć ich do podpierania młodych drzew w ogrodzie, a nawet tworzenia stelaży dla krzewów. Elementy z serii Lemhi pozwolą Ci rozwiązać wiele innych problemów związanych z budową architektury drewnianej. Wykonane są z drewna sosnowego, które jest podatne na obróbkę. Łatwo zmienisz jego kształt czy wyżłobisz na powierzchni rowki. Możesz bez problemu przykręcać do niego śruby oraz wkręty. Nie sprawi Ci problemu nawet wiercenie w nich otworów przelotowych. Z łatwością potniesz kantówki na mniejsze kawałki, wykorzystując je do majsterkowania. Wtedy zakres zastosowania staje się jeszcze większy.