Produkty

Produkty z serii Niloe

Gniazda i łączniki Niloe – z troską o sprawną instalację elektryczną

Komplet gniazd i łączników stanowi niezbędne wyposażenie każdego mieszkania. Tylko dzięki nim będziesz w stanie korzystać z podstawowych urządzeń elektrycznych – oświetlenia, komputera, telewizji, sprzętów AGD, a nawet internetu. W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw produktów renomowanej firmy Niloe, która zajmuje się produkcją elementów wykończeniowych instalacji elektrycznych.

Znajdziesz u nas m.in. gniazdka o pojedynczym albo kilku wejściach, przystosowane do podłączenia różnych urządzeń, ramki wykończeniowe do łączników, łączniki wyposażone w jeden albo dwa klawisze i wiele innych produktów.

Gniazda i łączniki Niloe poprawią funkcjonalność Twojego domu, a także biura. Nasze produkty znajdą zastosowanie także w miejscach publicznych, służąc pracownikom urzędów, banków czy klientów galerii handlowych. Za ich pomocą stworzysz w swojej przestrzeni efektywny system oświetleniowy oraz umożliwisz pracę urządzeniom elektrycznym, które odciążą Cię w wykonywaniu obowiązków oraz pozwolą się zrelaksować.

Gniazda i łączniki Niloe – funkcjonalne wykończenie Twojego domu

Seria Niloe gniazd i łączników to szeroki wybór produktów, które wyróżniają się przede wszystkich jedną cechą – wszechstronnością. W ofercie Castoramy odnajdziesz produkty, dzięki którym wprawisz w ruch swoje urządzenia elektryczne.

Seria Niloe do wykańczania instalacji elektrycznych nie tworzy jedynie sprawnego systemu oświetlenia w Twoim domu. Odpowiada także za podłączenie do zasilania wszelkich innych urządzeń. Czy wyobrażasz sobie życie bez pralki, odkurzacza, komputera albo ładowarki do smartfona? Bez systemu gniazd i łączników rozlokowanych po całej przestrzeni domu to wyobrażenie stałoby się rzeczywistością.

Produkty z serii Niloe charakteryzują się dużym stopniem wytrzymałości. Do ich produkcji wykorzystano zarówno trwałe tworzywo sztuczne, jak i metalowe elementy, dzięki czemu powstało solidne połączenie, zapewniające długą żywotność gniazd i łączników.

Popraw komfort swojego mieszkania

Właściwe rozmieszczenie gniazd zasilania w pokojach ma kluczowe znaczenie dla komfortu korzystania z urządzeń elektrycznych. Optymalnie jest zamieścić przynajmniej dwa gniazda w każdym pomieszczeniu. Jednak na dużych przestrzeniach dwa pojedyncze źródła zasilania mogą nie wystarczyć.

Dotyczy to przede wszystkim warsztatów oraz hal produkcyjnych, gdzie dostęp do zasilania jest niezbędny dla efektywnego wykonywania obowiązków pracowniczych. Bez prądu maszyny nie będą pracować, a pracownicy zostaną pozbawieni zadań. Natomiast optymalne rozmieszczenie gniazd pozwoli im wykonywać je znacznie sprawniej i szybciej.

Wyobraź sobie, jak uciążliwe jest korzystanie z przedłużaczy, które plączą się pod nogami. Przedłużacze generują też zagrożenie potknięcia się i wyrządzenia krzywdy. Dotyczy to także przestrzeni biurowych oraz domowych. Jeśli na Twoim korytarzu zabraknie gniazda, odkurzacz może mieć problem z dotarciem do każdego zakamarka.