Produkty

Produkty z serii Soto

Poznaj meble kuchenne Soto

Zorganizowanie przedmiotów w kuchni może okazać się problematyczne, zwłaszcza jeśli pomieszczenie jest niewielkie. Możesz jednak wybrać spośród mebli kuchennych, które ułatwią Ci uporządkowanie przyborów, akcesoriów czy produktów spożywczych. W naszym asortymencie znajdziesz kolekcję Soto, która składa się z elementów tworzących szuflady. Są one przeznaczone do wmontowania w szafki kuchenne, co pozwoli Ci wygodniej zagospodarować ich wnętrze.

W kolekcji znajdziesz nie tylko korpusy, lecz także fronty szuflad wewnętrznych i przeznaczone do nich uchwyty. Oferowane są również wsporniki – dzięki nim dno szuflady jest bardziej odporne na obciążenia. W asortymencie znajdziesz też prowadnice, które umożliwią Ci stworzenie wygodnego w obsłudze mechanizmu. Szuflady wykonane przy pomocy elementów z kolekcji będą miały system cichego domyku, który zapewnia wygodę użytkowania.

Kolekcja Soto – czym się charakteryzuje?

Meble kuchenne Soto są świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają niewiele miejsca do przechowywania. Dzięki zastosowaniu wewnętrznych szuflad bez trudu ułożysz w szafce potrzebne przedmioty w taki sposób, żeby znalezienie potrzebnej rzeczy było łatwe. Produkty z kolekcji są wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów, dzięki czemu wytrzymują nawet duże obciążenia. Korpusy zostały wyprodukowane z laminowanej płyty wiórowej, a maksymalna waga włożonych do nich przedmiotów może wynosić nawet 25-35 kg w zależności od modelu.

Elementy kolekcji wykonane z płyty wiórowej są dodatkowo laminowane. Dzięki temu cechują się zwiększoną odpornością na rozmaite uszkodzenia, na przykład zarysowania. Gładka powierzchnia szuflad sprawia, że są znacznie łatwiejsze do wyczyszczenia. Jeśli coś się na nie wyleje, bez trudu usuniesz to przy użyciu wilgotnej szmatki.

Przedmioty z serii Soto są dostępne w wielu rozmiarach. W kolekcji znajdziesz fronty szuflad o różnej szerokości. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do niewielkich, wąskich szafek, ale też tych pojemnych, które warto podzielić na mniejsze części dla ułatwienia przechowywania.

Meble kuchenne Soto – dlaczego warto wybrać?

Seria Soto mebli kuchennych pozwoli Ci lepiej zagospodarować przestrzeń w kuchni. Szuflady możesz wykorzystać w szafce cargo. Dzięki temu po uchyleniu frontu będziesz mieć łatwy dostęp do przechowywanych w meblu produktów. W pełni wysuwane szuflady sprawią, że szybciej znajdziesz akcesoria umieszczone z tyłu. Szafka cargo z wysuwanymi szufladami doskonale sprawdzi się na suche artykuły spożywcze.

Seria Soto do przechowywania sprawdzi się do zastosowania nie tylko w wysokich słupkach, lecz także stojących szafkach kuchennych. Dzięki szufladom wewnętrznym ułożysz w nich przybory kuchenne, na przykład noże. Wnętrze mebla możesz też wyłożyć specjalnym pojemnikiem, który dodatkowo umożliwi Ci oddzielenie od siebie przyborów kuchennych. W asortymencie znajdziesz też korpusy do szuflad zlewozmywakowych. Ułatwią Ci przechowywanie gąbek, worków na śmieci czy środków czyszczących.