Produkty

Najnowocześniejsze lustra łazienkowe – Castorama poleca!

Najnowocześniejsze lustra łazienkowe – Castorama poleca!

Oświetlenie LED wbudowane w szklaną taflę, podgrzewana powierzchnia czy powiększający fragment – takie udogodnienia możemy spotkać w niektórych modelach nowoczesnych luster do łazienki. A to wszystko dzięki marce Cooke&Lewis, polecanej przez zaufaną sieć sklepów Castorama. Zobaczmy!

Przejdź do następnych akapitów:

Lustra z oświetleniem LED

Jeśli urządzamy bardzo nowoczesną łazienkę, zapomnijmy o dodatkowym oświetleniu strefy przy lustrze. Stawiając na maksymalny minimalizm, sięgnijmy po propozycje marki Cooke&Lewis. Proponowane przez nią lustra z oświetleniem LED mają diody wbudowane w taflę, przez co odznaczają się futurystycznym wyglądem. Jednak to nie wszystko.

Lustro prostokątne Cooke&Lewis Charlestown 60 x 80 cm z oświetleniem LED

Takie rozwiązanie jest również bardzo funkcjonalne, ponieważ zapewnia nam odpowiednie warunki do wszelkich czynności, które chcemy wykonać przy lustrze. Malowanie się, golenie czy czesanie będzie maksymalnie wygodne, jeśli nasze odbicie będzie dobrze oświetlone. Lustra z wbudowanymi w taflę diodami LED doskonale się tu sprawdzają.

Czy wiesz, że…

Na szczególną uwagę zasługuje również model z oświetleniem, które tworzy efekt głębi. Tego typu lustro Cooke&Lewis 3D Wenecja nadaje się nie tylko do nowoczesnych łazienek domowych. Zastosujmy je w naszej klubokawiarni czy też toalecie w modnej restauracji.

Lustra z funkcją powiększającą

Z reguły w łazience musimy mieć dostęp do dwóch rodzajów luster – zwykłego i powiększającego. Marka Cooke&Lewis wpadła jednak na innowacyjny pomysł połączenia ich w jednej tafli. W ten sposób powstał model Coppet. To łazienkowe lustro z oświetleniem LED posiada wbudowaną, okrągłą taflę o niewielkich wymiarach, która doskonale nadaje się do wykonywania precyzyjnych czynności wymagających odbicia. Jest również dodatkowo oświetlona, dzięki czemu stanowi idealne lustro do malowania, golenia twarzy czy regulowania brwi. Dzięki wyraźnemu odbiciu nie musimy już montować dodatkowego niewielkiego lusterka, a nasza łazienka wygląda minimalistycznie.

Niezwykle nowoczesne jest również lustro z łączem Bluetooth i zegarem. Dzięki takiej funkcji zawsze będziemy w stanie kontrolować czas, który spędzamy w łazience.

https://www.castorama.pl/lustro-led-cooke-lewis-adriska-sr-75-cm-z-polka-id-1116561.html

Lustra z oświetleniem LED i podgrzewanymi taflami

Wszystkie lustra z oświetleniem LED marki Cooke&Lewis posiadają podgrzewane tafle. Jakie ma to zalety? Funkcja ta przydaje się szczególnie wtedy, gdy poziom pary wodnej w łazience jest bardzo wysoki. Z reguły po gorącej kąpieli czy prysznicu nasze lustro jest całe zaparowane. Dzięki podgrzewanej tafli nie musimy czekać, aż wyschnie lub wycierać go ręcznikiem. To bardzo duże udogodnienie, szczególnie gdy się spieszymy rano lub wieczorem, gdy chcemy się wyszykować do wyjścia.

Wszystkie nowoczesne lustra Cooke&Lewis polecane przez sklep Castorama znajdziemy w kategorii luster ciętych. Mają one różne rozmiary, kształty, a także inaczej rozlokowane i zaprojektowane diody LED. Jeśli zależy nam na bardzo nowoczesnym wyglądzie łazienki oraz maksymalnej wygodzie, takie lustra będą doskonałe.

Data publikacji: 02.07.2018
Doradca Dział Urządzanie

Dział Urządzanie

Powiązane artykuły

Jak odnowić łazienkę? Pomysły na odświeżenie wnętrza

Jak odnowić łazienkę? Pomysły na odświeżenie wnętrza
Łazienka to jedyne pomieszczenie w domu, które trzeba urządzić tak, by było jednocześnie funkcjonalne i sprzyjało relaksowi. W łazience nie tyl...
Czytaj więcej

Jak optycznie powiększyć wnętrze przy pomocy luster?

Jak optycznie powiększyć wnętrze przy pomocy luster?
Nie jest żadną tajemnicą, że lustra są w stanie optycznie powiększyć wnętrze. Skorygować jego kształt, nadać mu głębi i sprawić, że pomieszczenie będz...
Czytaj więcej

Wielkie możliwości w małej łazience

Wielkie możliwości w małej łazience
Nawet małą łazienkę możemy urządzić tak, aby była jednocześnie wygodna, ładna i funkcjonalna. W takim pomieszczeniu najistotniejsze będzie to, po jaki...
Czytaj więcej

Ocena i komentarz dla:

Najnowocześniejsze lustra łazienkowe – Castorama poleca!