Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szlifierki i polerki

Strzałka w prawo

Szlifierki mimośrodowe

Strzałka w prawo

Szlifierki mimośrodowe

Szlifierka mimośrodowa to narzędzie, które wykorzystasz w przydomowym warsztacie do obrabiania zarówno drewna, jak i tworzyw sztucznych oraz metali. Urządzenie łączące ruch oscylacyjny z obrotowym posłuży Ci do prac wykończeniowych podczas tworzenia własnych mebli.

Filtry

Szlifierki mimośrodowe

Szlifierka mimośrodowa to narzędzie, które wykorzystasz w przydomowym warsztacie do obrabiania zarówno drewna, jak i tworzyw sztucznych oraz metali. Urządzenie łączące ruch oscylacyjny z obrotowym posłuży Ci do prac wykończeniowych podczas tworzenia własnych mebli.

10 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Szlifierki i polerki

Wyświetlanie 10 z 10 produktów

MIMOŚRODOWE – IDEALNE NARZĘDZIE DO PRZYDOMOWEGO WARSZTATU

Pośród bogatej oferty elektronarzędzi oraz akcesoriów przenośnych w Castoramie możesz znaleźć również szlifierki mimośrodowe. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy artykuły, które charakteryzują się dużą mocą działania – dzięki temu skutecznie wygładzą nawet bardzo zgrubiałe oraz chropowate powierzchnie. Proponowane przez nas szlifierki mogą znaleźć zastosowanie zarówno w profesjonalnym, jak i przydomowym warsztacie jako przyrząd niezbędny podczas wykonywania prac wykończeniowych.

Znajdujące się w tym dziale urządzenia wyróżniają się także stosunkowo niewielkimi rozmiarami w porównaniu do pozostałych typów szlifierek – przez to możliwe będzie wyrównanie nawet trudno dostępnych miejsc. W ofercie posiadamy urządzenia wyposażone w wygodne oraz miękkie uchwyty, które zdecydowanie zwiększają komfort wielogodzinnej pracy poprzez ograniczenie odczuwalnych wibracji. W większości szlifierek z naszego asortymentu papier ścierny jest mocowany na rzepy – dzięki temu jego wymiana jest prosta i nie zajmie Ci zbyt wiele czasu.

Ze względu na precyzję działania proponowane przez nas produkty sprawią, że dana powierzchnia będzie się prezentować estetycznie. Wśród dostępnych u nas urządzeń odnajdziesz modele najpopularniejszych producentów, którzy od lat cieszą się zaufaniem klientów. Przykładem jest szlifierka mimośrodowa Bosch – to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na sprawdzonej firmie. Znajdziesz u nas także produkty innych solidnych oraz wartych uwagi marek, na przykład Erbauer.

DO CZEGO POSŁUŻY CI SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA?

Szlifierka mimośrodowa to narzędzie, które wykorzystasz w przydomowym warsztacie do obrabiania zarówno drewna, jak i tworzyw sztucznych oraz metali. Urządzenie łączące ruch oscylacyjny z obrotowym posłuży Ci do prac wykończeniowych podczas tworzenia własnych mebli. Sprawisz, że ich powierzchnia będzie zupełnie gładka oraz gotowa na przyjęcie impregnatu czy farby.

Szlifierka mimośrodowa do drewna sprawdzi się także, jeśli chcesz odnowić zniszczone czasem meble poprzez zmianę ich koloru. Wystarczy, że zeszlifować starą farbę i wygładzić powierzchnię elementu wyposażenia, żeby nałożyć na niego inny odcień. Urządzenie zastosujesz także podczas odnawiania drzwi lub okien – ich drewniane powierzchnie po wyszlifowaniu będą gotowe na przyjęcie nowego koloru farby.

Szlifierka mimośrodowa przyda Ci się również do usunięcia rdzy, więc odnowisz przy jej pomocy ramę roweru lub barierki na balkonie. Elektronarzędzie jest niezwykle przydatne w warsztacie samochodowym. Wykorzystasz je do wygładzenia blachy przed nałożeniem nowego lakieru.

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ SZLIFIERKĘ MIMOŚRODOWĄ?

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na komforcie podczas pracy szlifierką, zwróć uwagę na modele z technologią antywibracyjną. Znacząco poprawia ona wygodę podczas obrabiania materiałów, zwiększa kontrolę nad urządzeniem i sprawia, że ręce mniej się męczą. Ważny jest także uchwyt, który zapobiega ślizganiu się dłoni i powoduje, że precyzyjniej wykonujesz pracę.

Komfort zapewni Ci szlifierka mimośrodowa MacAllister – ma dwie rączki, co pozwala znacznie dokładniej operować urządzeniem. Wygodę podczas pracy zwiększy także mocowanie arkusza ściernego na rzep. Pozwala ono na wyjątkowo szybkie i bezproblemowe pozbycie się zniszczonego papieru i założenie nowego bez niepotrzebnej straty czasu i konieczności stosowania dodatkowych narzędzi.

Pracujesz na dużych powierzchniach? Często polerujesz meble? Szlifierka mimośrodowa z większą średnicą tarczy spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci pracować o wiele szybciej, a jednocześnie tak samo dokładnie ze względu na połączenie ruchu wahadłowego z obrotowym. Pamiętaj jednak, że elektronarzędziem z dużą powierzchnią materiału ściernego może być Ci trudniej pracować w zakamarkach lub na niewielkich elementach, na przykład ramie roweru czy barierkach balkonu.

Jeśli lubisz utrzymywać miejsce pracy w porządku, sprawdź dostępne w naszym asortymencie szlifierki mimośrodowe ze specjalnym pojemnikiem na pył. Podczas obrabiania powierzchni tworzy się dużo kurzu, który nie tylko wpływa na zabrudzenie pomieszczenia, ale również negatywnie oddziałuje na zdrowie. Pojemnik dołączony do elektronarzędzia pozwoli Ci uniknąć zanieczyszczeń powietrza w miejscu, w którym pracujesz. Element bez trudu odłączysz od szlifierki i pozbędziesz się nagromadzonego w nim pyłu.

Aspektem, na który również warto zwrócić uwagę, jest sposób zasilania urządzenia. Szlifierka mimośrodowa elektryczna jest wygodna – nie musisz pamiętać o ładowaniu jej akumulatora, wystarczy Ci gniazdko. Jeśli decydujesz się na taki model, zwróć uwagę na długość kabla, która będzie miała ogromne znaczenie dla późniejszego komfortu pracy. Często pracujesz w ogrodzie lub przewozisz ze sobą narzędzie i nie zawsze masz dostęp do gniazdka elektrycznego? Postaw na model zasilany akumulatorem. Wydajność takiej szlifierki jest równie duża, a w razie rozładowania baterii wymienisz ją szybko i bez trudu.