LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo

Ziemia do roślin balkonowych

Strzałka w prawo

Ziemia do roślin balkonowych

Ziemia do kwiatów balkonowych to specjalna mieszanka, w skład której wchodzi odkwaszony torf, piasek i ziemia.

Filtry

Ziemia do roślin balkonowych

Ziemia do kwiatów balkonowych to specjalna mieszanka, w skład której wchodzi odkwaszony torf, piasek i ziemia.

5 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Ziemie i podłoża

Wyświetlanie 5 z 5 produktów

SPOSÓB NA BUJNE KWIATY BALKONOWE

Bujne, kolorowe kwiatostany zwisające z balustrady to najpiękniejsza ozdoba balkonu lub tarasu. Od razu milej wypoczywa się na świeżym powietrzu, rozkoszując się widokiem natury. Aby surfinie i pelargonie pięknie kwitły, a kwiaty oraz liście miały intensywny kolor, warto regularnie je nawadniać i zapewnić miejsce o optymalnym nasłonecznieniu.

Oprócz tego koniecznym rytuałem jest usuwanie przekwitłych kwiatów, by zrobić miejsce świeżym pąkom. Najważniejszym punktem jest jednak dostarczanie odpowiednich mikro- i makroelementów. Do tego przyda Ci się nawóz do kwiatów balkonowych, którego skład odżywi każdą roślinę sezonową i sprawi, że przez cały okres kwitnienia będziesz cieszyć się z nasyconych barw.

DLACZEGO WARTO SIĘ ZDECYDOWAĆ NA NAWÓZ DO KWIATÓW BALKONOWYCH?

W naszej szerokiej ofercie posiadamy różne nawozy do kwiatów balkonowych. Przy ich stosowaniu rośliny będą wzbogacone o niezbędne do ich rozwoju składniki mineralne, takie jak potas, fosfor, żelazo czy mangan, które są zużywane przez rośliny lub wypłukiwane przez deszcz. Proponujemy Ci różne nawozy w formie płynnej, granulowanej lub w żelu, które dopasujesz do swoich preferencji.

Zgromadziliśmy koncentraty uniwersalne lub dopasowane do konkretnych gatunków roślin. Aby efekty nawożenia były widoczne, trzeba pamiętać o regularnym stosowaniu preparatów odżywczych. Dzięki poręcznym dozownikom nawożenie kwiatów balkonowych będzie wygodne, a także precyzyjne.

WYBIERZ NAWÓZ DOPASOWANY DO TWOICH WYMAGAŃ

Oprócz standardowej wersji płynnej możesz wybrać także wygodny w stosowaniu granulat. Rozcieńczysz go w wodzie lub wymieszasz bezpośrednio z podłożem. Najdłuższy w działaniu oraz najsilniej nawożący jest nawóz do kwiatów balkonowych Substral, który wymaga użycia zaledwie raz lub w dwa w ciągu jednego sezonu.

Jeśli często wyjeżdżasz lub nie masz głowy do regularnego podlewania, postaw na wygodne pałeczki nawozowe lub aplikator. Zarówno jedna, jak i druga forma dozuje powoli nawóz do roślin balkonowych. Dzięki temu korzenie mają stały dostęp do składników odżywczych. Wszystkie produkty znajdziesz w mniejszych lub większych pojemnościach, które dostosujesz do ilości roślin.