Produkty

Produkty z serii Brava

Systemy ogrodzeniowe Brava – najważniejsze cechy

Dom, biuro czy budynek gospodarczy – wszystkie wymagają odpowiedniego zabezpieczenia przed dostępem niepożądanych gości. Do tego celu warto skorzystać z systemów ogrodzeniowych, które oferowane są jako gotowe systemy. To rozwiązanie będzie idealne zarówno w przypadku posesji prywatnych, jak i firmowych. Systemy ogrodzeniowe Brava to wszystkie elementy, których potrzebujesz do zamontowania własnego ogrodzenia. Do wyboru masz między innymi klasyczne przęsła ogrodzeniowe, dopasowane do nich słupki, furtki, a także kilka rodzajów bram. Część z nich wyposażona jest w mechanizmy automatyzujące otwieranie. Wszystko utrzymane jest w antracytowej, modnej kolorystyce. Elementy są wykonane z trwałych materiałów gwarantujących długoletnie użytkowanie.

Funkcjonalność i design – systemy ogrodzeniowe Brava

Zaletą systemów ogrodzeniowych z tej serii jest spójny, nowoczesny wygląd. Wytrzymała konstrukcja jest malowana proszkowo na antracytowy kolor. To sprawia, że staje się uniwersalna, a przez to funkcjonalna. Łatwo się ją czyści, jeśli zachodzi taka potrzeba. Wszystkie elementy mają ten sam charakter, co zwiększa spójność kompozycji. Sposób konstrukcji bram, furtek oraz paneli ogrodzeniowych wpływa na ich trwałość i sprawia, że dobrze prezentują się zarówno wokół domu, jak i budynków firmowych. Neutralna kolorystyka prezentuje się bardzo elegancko. Nie bez znaczenia jest również praktyczność tego rozwiązania. W ramach systemu dostępne są wszystkie elementy niezbędne do stworzenia ogrodzenia. Nie masz potrzeby dokupowania części, które miałyby podobny wygląd, ale gorszą wytrzymałość. Wszystkie produkty, które oferuje seria Brava systemów ogrodzeniowych wykonane są z wysokiej jakości stali odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo są one ocynkowane oraz malowane proszkowo. To wszystko wpływa na właściwości antykorozyjne. Nawet niekorzystne warunki atmosferyczne nie pogarszają wyglądu czy funkcjonalności takiego ogrodzenia.

Zabezpiecz swoją posesję

Zabezpieczenie własnej posesji przed pojawieniem się nieoczekiwanych oraz nieproszonych gości ma duże znaczenie. Może ochronić Cię przed przypadkowymi osobami, które chodzą po terenie, na którym chcesz czuć się swobodnie. To też sposób na utrudnienie życia potencjalnym złodziejom. Seria Brava do ogrodzenia terenu sprawdzi się zarówno wokół posesji prywatnych, jak też firmowych. Jej nowoczesny design dobrze prezentuje się w otoczeniu zieleni albo w krajobrazie miejskim. Szary, antracytowy kolor elementów będzie pasował do każdych warunków. Systemy ogrodzeniowe z tej serii dają Ci możliwość zadecydowania, czy chcesz zainstalować klasyczne rozwiązania analogowe w zakresie bram, czy też zainwestujesz w automatyzację. Do wyboru masz kilka rozwiązań, które pozwalają dopasować prędkość i sposób otwierania bramy do potrzeb. Przy posesjach prywatnych wybór zależy od Ciebie, ale jeśli masz małe dzieci, brama automatyczna może być znacznie wygodniejsza. Z kolei posesja firmowa wyposażona w automatyczny system bardzo ułatwia i przyspiesza przejazd pojazdów w czasie załadunku.