Produkty

Produkty z serii Imperial

Systemy ogrodzeniowe Imperial pomogą Ci stworzyć nowoczesne ogrodzenie

Jeśli szukasz pomysłu na wytrzymałe, nowoczesne ogrodzenie swojej posesji, które zapewni Ci poczucie intymności we własnym ogrodzie, to ciekawym rozwiązaniem będą systemy ogrodzeniowe Imperial. Świetnie sprawdzą się także do wytyczenia granicy terenów przyzakładowych. Wolisz rozwiązanie o bardziej tradycyjnym designie? Z pewnością zainteresuje Cię szeroki asortyment produktów z kategorii systemów ogrodzeniowych.

Jednolite stylistyczne ogrodzenie

Seria Imperial to nie tylko bramy, ale także furtki oraz przęsła o różnych wymiarach. Bogaty wybór rozmiarów sprawi, że bez trudu dostosujesz ogrodzenie do swoich potrzeb czy ukształtowania terenu. Nie będziesz musiał wyrównywać terenu pod ogrodzenie, gdyż we wzniesieniach możesz zainstalować niższe, a w dolinach – wyższe przęsła. Prezentowane ogrodzenie to płot o poziomym układzie sztachet. Zostało ono wykonane z giętej blachy. Jest trwałe, odporne na uszkodzenia. Charakteryzuje się też odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Dlatego seria Imperial systemów ogrodzeniowych przez lata będzie solidnie zabezpieczać granice Twojej działki.

Systemy ogrodzeniowe Imperial w nowoczesnym stylu

Jeśli wybierzesz tę serię jako ogrodzenie Twojej posiadłości masz liczne możliwości jego aranżacji i możesz stworzyć takie ogrodzenie, które będzie Ci najbardziej odpowiadać. Jeśli wolisz wyższy płot, który będzie bronił dostępu do Twojego domu, wybierz przęsła o wysokości jednego metra i pięćdziesięciu centymetrów. Jeśli uważasz, że ogrodzenie nie powinno być tak wysokie, masz do dyspozycji przęsła dziewięćdziesięcio- lub studwudziestocentymetrowe.

Jedno i dwuskrzydłowe bramy Imperial

W ofercie producenta znalazły się także różnorodne bramy. Systemy ogrodzeniowe Imperial to seria, w której znajdziesz bramy dostosowane stylistycznie do przęseł i furtek. Znalazły się tutaj produkty jednoskrzydłowe, przesuwne, a także otwierane ręcznie lub za pomocą dostępnego w zestawie i dostosowanego do bramy automatu. W zależności od własnych potrzeb możesz zdecydować się na bramę otwieraną w lewo lub prawo. Możesz też wybrać bramę dwuskrzydłową.

Furtki Imperial

Otwieranie bramy za każdym razem, gdy chcesz wejść na posesję, byłoby niezwykle uciążliwe. Dlatego jeśli planujesz opuszczać działkę pieszo, Twoje ogrodzenie powinno zawierać także furtkę. Producent serii pomyślał o takim rozwiązaniu. Możesz zdecydować się na przejście otwierane w prawo lub lewo – w zależności od Twoich potrzeb.

Do przydomowego i komercyjnego zastosowania

Prezentowana seria Imperial do ogradzania posesji to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w nowoczesnych ogrodach. Będzie podkreślało ich oszczędny, minimalistyczny charakter. Wybierając te produkty, stworzysz jednolite stylistycznie ogrodzenie. Zabezpieczysz swoją działkę przed wzrokiem wścibskich przechodniów. Ta ostatnia właściwość omawianej serii bywa szczególnie poszukiwana przez zakłady przemysłowe i inne firmy, którym zależy na odgrodzeniu i zabezpieczeniu terenu. Systemy ogrodzeniowe Imperial sprawdzą się także jako ogrodzenia firmowych posesji.