Produkty

Produkty z serii Leda

System ogrodzeniowy Leda – funkcjonalność i niezawodność

Odpowiedni system ogrodzeniowy zapewnia Ci poczucie bezpieczeństwa, oddzielając Twoją posesję od reszty otoczenia. Powinien być więc trwały i niezawodny. Szukasz elementów, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania? Wybierz spośród bogatej gamy produktów z kategorii systemów ogrodzeniowych! Furtki, bramy dwuskrzydłowe, przesuwne, z automatyką… Każdy element, z jakiego składa się seria Leda systemów ogrodzeniowych, pozwala wykończyć Ci posesję solidnie i bez większego wysiłku. Furtka nie tylko jest sposobem na wyraźne zaznaczenie granic Twojej przestrzeni. Dzięki odpowiedniej wysokości chroni Cię też od ruchliwej ulicy i ciekawskich spojrzeń przechodniów. W każdej chwili możesz również zamknąć ją na klucz. Brama dwuskrzydłowa to wygodny i prosty sposób na wykończenie wjazdu na Twoją posesję. Dzięki łatwemu otwieraniu w wybraną przez Ciebie stronę jest bardzo wygodna w użyciu. Jeżeli zależy Ci na jeszcze większym komforcie, wybierz bramę przesuwną z automatem. System z pilotem pozwoli Ci na jej otwieranie i zamykanie bez potrzeby wysiadania z samochodu. Rodzaj bramy dopasuj do ukształtowania terenu oraz szerokości wjazdu.

System ogrodzeniowy Leda – bramy i furtki na lata

Wyboru furtki i bramy nie dokonuje się często. Wręcz przeciwnie – to ten rodzaj produktów, który powinien Ci służyć jak najdłużej. Musi stawiać czoła nie tylko skrajnym temperaturom, opadom atmosferycznym czy promieniom słonecznym, ale też uszkodzeniom mechanicznym. System ogrodzeniowy Leda został wykonany z wysokiej jakości stali ocynkowanej, która następnie została pomalowana proszkowo i dodatkowo zabezpieczona przed korozją. Dzięki temu każda brama i furtka jest nie tylko wytrzymała, ale też świetnie się prezentuje. Spośród innych produktów wyróżnia się nowoczesnym i estetycznym wyglądem. Podczas produkcji zadbano o każdy szczegół. Świadczy o tym między innymi fakt, że zawiasy – element szczególnie mocno eksploatowany – również zostały pokryte warstwą ocynku dla zwiększenia ich trwałości. Seria Leda do ogradzania została objęta 10-letnią gwarancją. W tym czasie możesz być pewny, że Twój system ogrodzeniowy jest solidny i funkcjonalny.

System ogrodzeniowy – najpotrzebniejsze elementy ogrodzenia w jednym miejscu

Furtka, brama i inne elementy ogrodzenia widzisz za każdym razem, gdy opuszczasz swój dom lub do niego wracasz. To też pierwsza rzecz, którą widzi nie tylko każdy Twój gość, ale i przypadkowi przechodnie. Wszystkie te części muszą więc do siebie pasować. Wybierając produkty z jednej serii, masz pewność, że Twoja posesja będzie się prezentować harmonijnie i elegancko. Kiedy poszczególne elementy ogrodzenia należą do jednej serii, masz pewność, że ich wspólny montaż nie będzie sprawiać trudności. Dopasuj do nich przęsła, słupki, daszki i inne części, a Twoje ogrodzenie będzie kompletne i dopracowane. Zarówno systemy ogrodzeniowe, jak i inne niezbędne elementy znajdziesz w sklepach Castorama. Wybierz je spośród bogatej gamy dostępnych produktów.